24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Obdivovaná i nenáviděná youtuberka Gigi Gorgeous: svou proměnu muže v ženu sdílela s celým světem

6.8.2018

Pozoruhodný příběh slavné youtuberky, modelky a herečky, která se narodila jako muž.  Řeč je o světově influencerce Gigi Gorgeous, která začala točit už v roce 2008. Šestadvacetiletá Gigi je známá zejména svou transgenderovou cestou, pro kterou se rozhodla v roce 2013. To se ale ještě jmenovala Gregory Allan. Známý byl svými videi na YT, také ze seriálu The Avenue a pak po krátké přestávce přišel coming out, kterým si Gregory získal velkou mediální pozornost. A není divu, navíc když měl odvahu sdílet svou osobní cestu od muže k ženě s celým světem. Prostřednictvím videí na YT a sociálních sítí.

IG: @gigigorgeous
YT: Gigi Gorgeous

"Pamatujte si, že jste lepší než někdo, kdo vás nenávidí za to, jak vypadáte, jednáte nebo jaké jsou vaše zájmy!“ píše Gigi na svém kanále na YT a inspiruje tím všechny ostatní lidi, kteří si v sobě nosí nejen transsexuální témata, ale i jiná, společensky možná méně obvyklá.

Světově známou youtuberkou a influencerkou se stala zejména po tom, co začala v roce 2013 realizovat svou proměnu muže v ženu. A pojala to po svém. Jednotlivé kroky své naprosto zásadní proměny sdílela otevřeně na svém kanále a sítích s celým světem. Nutno říct, že právě tato videa zachycující jednotlivé kosmetické změny a zásahy si získala obrovskou popularitu.   

O dva roky později její příběh opět rozvířil mediální scénu, a to když se vydala na dovolenou do Dubaje, kde ale kvůli své transsexuální identitě byla zatčena. Z počátku vůbec netušila proč, několik hodin byla vězněná a vyslýchaná. Důvod byl prostý – Spojené arabské emiráty považují transsexualitu za trestný čin, takže těmto lidem ani nepovolí vstup do země. Gigi byla nakonec deportovaná a další vstup do emirátů jí byl zakázán.

Její příběh je poměrně kontroverzní, ale fakt, že ji sleduje přes 2,7 milionu odběratelů na YT a 2,2 milionu fanoušků na IG z ní dělá jednu z nejvlivnějších osobností social medií na světě. Takže se zdá, že toto téma má ve společnosti velkou popularitu. Absolutní topkou na jejím kanále je pak trailer ke snímku o Gigi: This Is Everything: Gigi Gorgeous, který vidělo přes 53 milionu lidí. 

Gigi je ukázkou toho, že život je nevyzpytatelnou cestou – jednou vás dostane do vězení, na druhou stranu z vás dělá světově úspěšnou celebritu. A navíc otevřeným způsobem ukazuje život ze zcela jiného úhlu pohledu, pomáhá bourat předsudky a myšlenkové stereotypy, ať už si o transsexuálech myslíte cokoliv. ;-)

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.