24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Obdivovaná i nenáviděná youtuberka Gigi Gorgeous: svou proměnu muže v ženu sdílela s celým světem

06.08.2018

Pozoruhodný příběh slavné youtuberky, modelky a herečky, která se narodila jako muž.  Řeč je o světově influencerce Gigi Gorgeous, která začala točit už v roce 2008. Šestadvacetiletá Gigi je známá zejména svou transgenderovou cestou, pro kterou se rozhodla v roce 2013. To se ale ještě jmenovala Gregory Allan. Známý byl svými videi na YT, také ze seriálu The Avenue a pak po krátké přestávce přišel coming out, kterým si Gregory získal velkou mediální pozornost. A není divu, navíc když měl odvahu sdílet svou osobní cestu od muže k ženě s celým světem. Prostřednictvím videí na YT a sociálních sítí.

IG: @gigigorgeous
YT: Gigi Gorgeous

"Pamatujte si, že jste lepší než někdo, kdo vás nenávidí za to, jak vypadáte, jednáte nebo jaké jsou vaše zájmy!“ píše Gigi na svém kanále na YT a inspiruje tím všechny ostatní lidi, kteří si v sobě nosí nejen transsexuální témata, ale i jiná, společensky možná méně obvyklá.

Světově známou youtuberkou a influencerkou se stala zejména po tom, co začala v roce 2013 realizovat svou proměnu muže v ženu. A pojala to po svém. Jednotlivé kroky své naprosto zásadní proměny sdílela otevřeně na svém kanále a sítích s celým světem. Nutno říct, že právě tato videa zachycující jednotlivé kosmetické změny a zásahy si získala obrovskou popularitu.   

O dva roky později její příběh opět rozvířil mediální scénu, a to když se vydala na dovolenou do Dubaje, kde ale kvůli své transsexuální identitě byla zatčena. Z počátku vůbec netušila proč, několik hodin byla vězněná a vyslýchaná. Důvod byl prostý – Spojené arabské emiráty považují transsexualitu za trestný čin, takže těmto lidem ani nepovolí vstup do země. Gigi byla nakonec deportovaná a další vstup do emirátů jí byl zakázán.

Její příběh je poměrně kontroverzní, ale fakt, že ji sleduje přes 2,7 milionu odběratelů na YT a 2,2 milionu fanoušků na IG z ní dělá jednu z nejvlivnějších osobností social medií na světě. Takže se zdá, že toto téma má ve společnosti velkou popularitu. Absolutní topkou na jejím kanále je pak trailer ke snímku o Gigi: This Is Everything: Gigi Gorgeous, který vidělo přes 53 milionu lidí. 

Gigi je ukázkou toho, že život je nevyzpytatelnou cestou – jednou vás dostane do vězení, na druhou stranu z vás dělá světově úspěšnou celebritu. A navíc otevřeným způsobem ukazuje život ze zcela jiného úhlu pohledu, pomáhá bourat předsudky a myšlenkové stereotypy, ať už si o transsexuálech myslíte cokoliv. ;-)

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Populární blogy

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.