24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Vybráno! Známe novou blogerku měsíce a vyhlašujeme další výzvu!

07.08.2018

Do červencové výzvy se nám přihlásilo 14 blogerek. Každá jste jiná a originální! A nás neskutečně těší váš zájem stát se tváří Blogerky.cz! Baví nás poznávat nové tváře a pročítat si, co v rámci naší výzvy vytvoříte. Blogerku měsíce, na kterou čeká exkluzivní rozhovor a možnost publikovat na Blogerky.cz několik článků, ale vybíráme jen jednu! Ačkoli… tentokrát jsou vlastě 3 – nebo přesněji 3 v 1 a společně tvoří blogerské trio We wear Lipstick. ;-)

Když vybíráme blogerku měsíce, obvykle to není snadné nebo jednoznačné rozhodnutí. Proto vedle vítězky vybíráme ještě 2 další z vás, jejichž tvorba a blog nás zaujaly. Jsme ale rádi za všechny z vás, kdo se do výzvy přihlásíte, a pokud jste tentokrát neuspěly, neznamená to, že byste nezaujaly. Jednoduše využijte další příležitost a přihlaste se do další výzvy!

Foto: www.wewearlipstick.com

Kdo jsou We wear Lipstick? Předně jsou 3 – stylistky a makeup artistky – Barbora Carrera, Simona Zálepová a Michaela Mahelová. Společně píší jeden blog a sdílí svoje zážitky, zkušenosti a postřehy z oblasti módy, kosmetiky a cestování také na společném Instagramu @wewearlipstick. Na svém blogu nás nechávají nahlédnout nejen do svých šatníků nebo kosmetické výbavy, ale také do svého rodinného soukromí, životního stylu nebo nás vyvezou na své zahraniční cesty.
Už brzy se můžete těšit na rozhovor s Bárou, Simčou a Míšou a také jejich články a tipy. 😉

BLOG: www.wewearlipstick.com
IG: @wewearlipstick 
FB: We Wear Lipstick 

Foto: Bizovi.cz

Nejen svým blogem, ale také životním stylem nás zaujala rodina blogerů Bízovi, kteří milují cestování i s jejich malým synem Maxem, kterého vzali do světa už od jeho 6 měsíců! Cestování s dítětem je pro ně jako sport. Navštívili řadu zemí, ale udělali také řadu chyb a o to všechno se právě dělí na svém blogu, aby pomohli i ostatním rodičům na cestách.

BLOG: Bizovi.cz
IG: @max_globetrotter 
FB: Bízovi CZ 

Foto: Beauty by Táňa 

A do třetice jsme vybrali blog Beauty by Táňa, za nímž stojí 23letá Táňa z Prahy, milovnice módy, která už od malička snila o tom, že se stane módní návrhářkou. Tuhle svoji touhu propojila se studiem modelářství a návrhářství oděvů, pak ale přibylo mediální studium, focení, záliba v psaní a kosmetice a výsledkem je tenhle blog, plný fashion a beauty tipů, jejích oblíbeností a radostí.

BLOG: www.beautybytana.cz
IG: @tani.borosova
FB: Beauty by Táňa 

My už se těšíme na naši vzájemnou spolupráci, ale také na vaše nové nominace, které právě teď můžete přidávat dolů do komentářů pod článkem! Výzva měsíce SRPNA právě odstartovala! Neváhejte a pište svoje tipy – nominovat můžete vlastní blog nebo někoho, komu fandíte i kdo vás baví a inspiruje! Příště můžeš být vybranou blogerkou třeba TY! ;-)

Výzvu také můžeš dál šířit a doporučit svým kamarádům a známým.

Díky této výzvě můžeš představit svůj blog, Instagram či kanál na YouTube našim čtenářům, oslovit nové fanoušky a vyzkoušet zase něco nového. ;-)

Piš nám do komentářů pod článek. Začátkem září vybereme novou blogerku měsíce. Těšíme se! 😉

Komentáře

All about Candy's Life 07.08.2018 11:06

poslední dobou ráda sleduju http://marketafrank.com/ její články o svatbě a líbánkách mě strašně moc baví! Dokonce i Youtube videa <3

Z pekáčku 08.08.2018 8:16

Zdravím a přeji krásný den Já bych tedy ráda představila svůj Food Blog http://www.zpekacku.cz/ . Je to takové mé dítě. Popravdě, už si život bez něj nedovedu představit. Miluji vše, co se týká kuchyně a můj přítel, Pavel, zase miluje focení ( to tedy i já... ). Proto jsme tyto naše vášně spojili a z ,,jen mého,, Food Blogu Z Pekáčku.cz se stal ,,náš,,. Je nesmírně motivující, když vidím, že na IG mi každým dnem roste počet aktivních fanoušků, jenž si píší o recepty nebo mi zasílají fotky s jídlem, jenž připravili podle mě. Zkrátka, Z Pekáčku je má láska. Tak doufám, že se bude také líbit

Barika 10.08.2018 10:13

Zdravím!
opět sobecky navrhnu svůj vlastní Youtube kanál Beauty komunita na české Youtuberové scéně je velmi rozsáhlá a najdete zde spoustu úžasně talentovaných slečen a žen Můj kanál do beauty komunity patří také, ačkoliv to není úplně typický beauty kanál - mou největší vášní je totiž SFX makeup. Co je to SFX? Jedná se o líčení vhodné do divadla, filmu či Halloween, SFX makeup artisti využívají pravou sílu makeupu a osobně bych to popsala jako spojení umění a makeupu dohromady. Naleznete u mě tedy klasické makeup tutoriály, kde vám ukáži, jak ze sebe udělat příšery i krásné můzy. Každé pondělí navíc dělám videa osobnější, tedy kdy si sednu před kameru a buď spolu objevujeme novou kosmetiku, speciální balíčky či zajímavé challenge

Moc ráda vás u mě uvidím a třeba vás zaujmu natolik, že zůstanete

YOUTUBE: https://www.youtube.com/c/Barikasfx
BLOG: https://barika-myextraordinarylife.blogspot.com/
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/barikasfx/

Jenovéfa E 10.08.2018 10:22

Krásný den. Tak já zkusim štěstí znovu
Aktuálně jsem už deset let doma s dětmi, poslední dva roky se čtyřmi... a ten úplně poslední rok o tom píšu blog Ze života čtyřmatky, kde sdílim nejen svý recepty a nejrůznější nápady na tvoření s dětmi či pro ně, ale především nejrůznější historky, kterej mi život s tolika dětmi neustále píše sám...
https://ctyrmatka.blogspot.com/

ifonka 29.08.2018 10:59

prajem pekný deň a skúšam znovu svoje šťastie
Moje meno je Ivana. Posledné dva roky sa venujem bloggovaniu a móde a beauty. Na mojom blogu sa snažím medzi typickými konceptami ako outfitové posty alebo recenzie zverejňovať aj články, ktoré nemajú úplne typický koncept pre ČS ako napríklad tipy na styling alebo rozhovor s bloggerkami o tom čo im nesmie chýbať v šatníku alebo v kozmetickej taštičke. V poslednom článku som po dlhej dobe písala aj o svojom živote a to konkrétne o mojom výlete z Budapešti a z tohto výletu mám an blogu zverejnené video, čomu sa v najbližších mesiacoch chcem venovať viac a rozšíriť tak svoje pole pôsobenia
http://truwomanpink.blogspot.cz

DárkoBlog.cz 02.09.2018 21:31

Ahoj,
ráda bych představila svůj DárkoBlog.cz, který právě rozjíždím. Jde o blog, kterým chci pomáhat nacházet ty pravé dárky pro mé čtenáře... dárky originální, praktické a kvalitní, pro různé kategorie lidí... od miminek, dětí, přes muže, kamarády, těhotné, tchyně až po babičky a dědy. Jako matka na mateřské mám potřebu se realizovat a ráda bych takto rozjela své vlastní podnikání, abych se už nemusela vracet do zaměstnaneckého poměru a mohla jednou pracovat z domu, třeba jako copywriterka. Propagace mého blogu by mi tedy moc pomohla ke splnění snu, tedy získání co nejvíce čtenářů a tím i potřebných referencí do budoucna. Předem děkuji za vaši návštěvu.

http://www.darkoblog.cz/

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.