24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Em Ford šokuje videi a fotkami s akné! Její tvář a rady obletěly svět. Co na ni říkáš?

11.06.2018

Foto: @mypaleskinblog
Pro někoho nechutné, pro někoho inspirativní! My Pale Skin je nejen název velice populárního youtube kanálu, ale také blogu od šestadvacetileté Em Ford. Její hlavní témata jsou pleť, make-up a akné. Zásadní témata mnoha mladých žen. Pozoruhodný je i její Instagram. Vedle dokonalých fotek krásné mladé ženy ho plní také realistické fotky s akné a bez make-upu! Palec nahoru za to, že sdílí i své trable a nedokonalou tvář! ;-)

BLOG: My Pale Skin
YT: My Pale Skin
INST: @mypaleskinblog

Její nejsledovanější video, které vyšlo před 3 lety, si získalo 27 milionů zhlédnutí! Neuvěřitelné číslo. A k tomu přibilo mnoho nepříjemných komentářů, jak strašně (a mnohem horší označení) vypadá, ale také spousta nadšených komentů od žen po celém světě, které bojují se stejným problémem. A k tomu s problémy se sebevědomím a nejistotou.

Každá žena, která zažila něco podobného, ví, kolik to chce sebrat vnitnří odvahy, aby se ukázala světu taková, jaká opravdu je. Bez make-upu a vůbec vylezla ven mezi lidi, nebo dokonce do společnosti.

"Jsi krásná - bez ohledu na to, jak špatně se cítíš, bez ohledu na to, že se rozčiluješ, jak vypadáš, nebo jak těžko si hledáš přátele, nebo sebejistotu. Věřte v sebe a nenechte nikoho, aby vám říkal, že nejste krásní – dokonce ani vy sami!“ píše odvážná Em u svého videa.

Em je youtuberka z Londýna, která si svůj blog My Pale Skin založila v lednu roku 2014 jako svůj koníček, aby jí pomohl se rozptýlit od její bezútěšné práce v televizi a deficitu skutečného společenského života. Bylo to pro ni bezpečné místo pro sdílení objevů z oblasti krásy, přátelství a taky pro zlepšování jejích fotografických dovedností. Netušila ale, jak moc jí změní život. O pár měsíců později odstartovala svůj kanál na YouTube.

Někomu se to může zdát nechutné a nepříjemné vidět tvář znetvořenou akné a jizvami, ale pro mnoho lidí je to silně inspirativní. Díky Em přestává být akné tabu. Začala sdílet svoji vizáš s make-upem i bez, experimentovala a její makeupové tutoriály si získaly obrovskou popularitu! Momentálně její kanál na YT sleduje přes 1 milion odběratelů.

Sometimes, I’m not going to have a positive quote to make you feel better, because sometimes words just aren’t enough. - If you’re struggling, having a bad day, not feeling good about yourself, or just wishing the day away... Just know that sometimes I have them too. - We all do. ❤️ - Well, maybe except @elonmusk because he’s some futuristic superhero who has come save us all 😂 But then he hasn’t proposed to me yet - so maybe he’s having his bad day too 🌚...? - Here’s to the girls who are out there, working their butts off, doing their best, living their life, and still feeling like their world is crashing down around them. - I’m not gonna tell you it’ll all be okay tomorrow - because sometimes it won’t be. Just know that I’m here, I’m listening, and you’re not alone. - #skinpositivity #mypaleskinblog

Příspěvek sdílený Em Ford (@mypaleskinblog),

Její odvaha sdílet svou pravou tvář jí přinesla spolupráci s hlavními kosmetickými značkami jako L'oreal, médii jako BBC i tvůrci trendů od Kylie Jenner.

Její mise je trochu bláznivá, ale zároveň obdivuhodná! A určitě si zaslouží ocenění za svou odvahu, originalitu a skvělou práci, kterou na Instagramu i YouTube odvádí. ;-)

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Populární blogy

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.