24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Em Ford šokuje videi a fotkami s akné! Její tvář a rady obletěly svět. Co na ni říkáš?

11.06.2018

Foto: @mypaleskinblog
Pro někoho nechutné, pro někoho inspirativní! My Pale Skin je nejen název velice populárního youtube kanálu, ale také blogu od šestadvacetileté Em Ford. Její hlavní témata jsou pleť, make-up a akné. Zásadní témata mnoha mladých žen. Pozoruhodný je i její Instagram. Vedle dokonalých fotek krásné mladé ženy ho plní také realistické fotky s akné a bez make-upu! Palec nahoru za to, že sdílí i své trable a nedokonalou tvář! ;-)

BLOG: My Pale Skin
YT: My Pale Skin
INST: @mypaleskinblog

Její nejsledovanější video, které vyšlo před 3 lety, si získalo 27 milionů zhlédnutí! Neuvěřitelné číslo. A k tomu přibilo mnoho nepříjemných komentářů, jak strašně (a mnohem horší označení) vypadá, ale také spousta nadšených komentů od žen po celém světě, které bojují se stejným problémem. A k tomu s problémy se sebevědomím a nejistotou.

Každá žena, která zažila něco podobného, ví, kolik to chce sebrat vnitnří odvahy, aby se ukázala světu taková, jaká opravdu je. Bez make-upu a vůbec vylezla ven mezi lidi, nebo dokonce do společnosti.

"Jsi krásná - bez ohledu na to, jak špatně se cítíš, bez ohledu na to, že se rozčiluješ, jak vypadáš, nebo jak těžko si hledáš přátele, nebo sebejistotu. Věřte v sebe a nenechte nikoho, aby vám říkal, že nejste krásní – dokonce ani vy sami!“ píše odvážná Em u svého videa.

Em je youtuberka z Londýna, která si svůj blog My Pale Skin založila v lednu roku 2014 jako svůj koníček, aby jí pomohl se rozptýlit od její bezútěšné práce v televizi a deficitu skutečného společenského života. Bylo to pro ni bezpečné místo pro sdílení objevů z oblasti krásy, přátelství a taky pro zlepšování jejích fotografických dovedností. Netušila ale, jak moc jí změní život. O pár měsíců později odstartovala svůj kanál na YouTube.

Někomu se to může zdát nechutné a nepříjemné vidět tvář znetvořenou akné a jizvami, ale pro mnoho lidí je to silně inspirativní. Díky Em přestává být akné tabu. Začala sdílet svoji vizáš s make-upem i bez, experimentovala a její makeupové tutoriály si získaly obrovskou popularitu! Momentálně její kanál na YT sleduje přes 1 milion odběratelů.

Sometimes, I’m not going to have a positive quote to make you feel better, because sometimes words just aren’t enough. - If you’re struggling, having a bad day, not feeling good about yourself, or just wishing the day away... Just know that sometimes I have them too. - We all do. ❤️ - Well, maybe except @elonmusk because he’s some futuristic superhero who has come save us all 😂 But then he hasn’t proposed to me yet - so maybe he’s having his bad day too 🌚...? - Here’s to the girls who are out there, working their butts off, doing their best, living their life, and still feeling like their world is crashing down around them. - I’m not gonna tell you it’ll all be okay tomorrow - because sometimes it won’t be. Just know that I’m here, I’m listening, and you’re not alone. - #skinpositivity #mypaleskinblog

Příspěvek sdílený Em Ford (@mypaleskinblog),

Její odvaha sdílet svou pravou tvář jí přinesla spolupráci s hlavními kosmetickými značkami jako L'oreal, médii jako BBC i tvůrci trendů od Kylie Jenner.

Její mise je trochu bláznivá, ale zároveň obdivuhodná! A určitě si zaslouží ocenění za svou odvahu, originalitu a skvělou práci, kterou na Instagramu i YouTube odvádí. ;-)

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.