24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

S erotickými pomůckami se v posteli nikdy nudit nebudeš!

07.06.2018

Sex k životu neodmyslitelně patří - o tom nemusí být sporu. Člověk je tvor živočišný a smyslný, sexuální uspokojení je pro něho důležité. Naše tělo ho zkrátka potřebuje. Navíc je sex považován za základní pilíř každého spokojeného vztahu.

Pokud máš pocit, že se za dveřmi ložnice nudíš, pak je na čase to změnit. A ne, teď nemáme na mysli, že musíš nutně vyměnit svou drahou polovičku - to by byla škoda, ne? Ale pokud se k vám do mihotného života vkradl stereotyp, pak by určitě nebylo od věci trochu vaše intimní hrátky oživit, dodat jim vášeň, nápad, originalitu i smyslnost. Že nevíš, jak toho dosáhnout? Tak čti dál, my ti poradíme!

Neboj se vyzkoušet něco nového!

Člověk je čas od času tvor bojácný. Mnoho z nás se často bojí vyzkoušet něco nového, protože nevíme, co od toho máme očekávat. Když se nad tím ale zamyslíš - není to škoda?! Pak se nemůžeme divit, že se v životě začneme nudit. A v tom sexuálním nevyjímaje, přičemž tam je to zpravidla nejvíce znát. Tak co s tím?!

Možná i ty patříš k těm, kteří se bojí udělat krok vpřed. Teď je ale na čase ten krok opravdu udělat. Chceš-li v posteli zažít něco, co jsi ještě nezažila, chceš-li cítit něco, co jsi ještě necítila, chceš-li se bavit tak, jako si se ještě nikdy nebavila, pak mrkni, co pro tebe připravil sex shop eroticstore.cz! A pamatuj si: sex shop není sprosté slovo!

Zábava pro tebe i tvého partnera!

Už jsi někdy nakupovala v sex shopu? Je jedno, jestli to bylo nějaké svůdné prádélko, zajímavá hračka nebo třeba pořádná zásoba prezervativů. Máš-li takovou zkušenost, pak určitě víš, že i tyhle internetové obchody nepředstavují žádný horor. Je to zkrátka e-shop jako každý jiný, nikdo tě při nákupech nevidí a nemůže tě soudit. Tak čeho se bát?!

Ptáš se, co si v erotickém e-shopu pořídit? Co třeba takové erotické pomůcky? Ty jsou příslibem zábavy jak pro tebe, tak i pro tvou drahou polovičku! Vybírat můžeš z rozmanitého sortimentu, který zahrnuje pomůcky čistě pro ženy, hračky pro muže a dokonce i produkty určené přímo pro páry. Tak co kdyby ses zkusila vydat právě touhle cestou, hm?

Užívej si, i když budeš sama!

Pořád se zde bavíme jen o nudě v sexu mezi partnery a tak trochu nechtěně jsme zapomněli na ty z vás, které se v posteli také nudíte, ale samy. Možná ani ty teď zrovna nikoho nemáš a začínáš pociťovat frustraci. Polovina lůžka vedle tebe zeje prázdnotou a ty ani přes veškeré úsilí prostě nemůžeš zakopnout o toho pravého. Není se čemu divit, že tě to samotnou v posteli nebaví.

Co když ale vůbec nemusíš být sama? Možná sice nemáš partnera, ale co si budeme povídat, milé dámy - i muži se dají dočasně nahradit, ne? Ne nadarmo se v šuplících mnoha z nás pohodlně uvelebily vibrátory, které jsou bezesporu nejoblíbenější erotickou pomůckou v očích ženy. A to by bylo, aby sis v pestré nabídce tvarů i velikostí taky nedokázala jednoho vybrat!

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.