24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Fantastický event odstartoval anketu Czech Social Awards! Nominuj svého oblíbence

02.10.2018

Fantastická atmosféra, skvělé novinky a inspirativní osobnosti. Takový byl ve zkratce event ankety Czech Social Awards 2018, který se včera odehrál v prostorách baru Cloud hotelu Hilton. Event odstartoval letošní ročník ankety a zároveň spustil její nominace. Kromě toho nám ale představil letošní speciální novinky, které anketě dávají nejen nový social směr, ale také ukazují, jaký neskutečný progres má za poslední rok za sebou.

Anketa Czech Social Awards právě vstoupila do svého šestého ročníku a letos s sebou přináší několik zásadních změn, které nám odtajnila na úvodním eventu. Ten proběhl jako „předehra“ s ochutnávkou jedinečné atmosféry, kterou připravuje pro slavnostní galavečer, kde si 1. prosince v hotelu Hilton Prague převezmou ocenění nejpopulárnější online tvůrci! Skvělé je, že součástí tohoto večera můžeš být i ty! Stačí si zajistit svou vstupenku v předprodeji na Ticketportal.cz. 😉

Foto: Moderátorka eventu Zorka Hejdová

Večerem nás prováděla populární moderátorka Zorka Hejdová, která dorazila po boku svého manžela Míry Hejdy. Nebeský bar Cloud na střeše hotelu Hilton poskytl eventu krásné prostředí, kde se na jednom místě setkaly nej osobnosti online světa spolu s hvězdami showbyznysu.

Foto: Jeden z exkluzivních hostů eventu Mikolas Josef, který vystoupí také na slavnostním galavečeru Czech Social Awards, kde představí svůj nový singl Me Gusta.

Mezi hosty nechyběly populární youtuberky Petra LovelyHair s manželem Mírou, Carrie Kirsten, Anežka známá jako Not So Funny Any, skvělá raperka Sharlota, Česká Miss World Natálka Kotková a Česká Miss Andrea Bezděková, a.n.d.u.l.a ale třeba také zpěváci Pavel Callta a Jakub Děkan, který na večeru vystoupil s hitem Co bejvávalo, už není. Speciálním hostem byl také Mikolas Josef, který bude patřit k hlavním hvězdám finálového večera, kde vystoupí se svým zcela novým singlem Me Gusta.

Foto: Host eventu Česká Miss World 2016 Natálka Kotková

Večer si však přišli užít také osobnosti jako matematik a tradiční podporovatel ankety Karel Janeček spolu se svou partnerkou Liliou a dcerkou Isabelou, Vendula Pizingerová nebo Jakub a Eva Krausovi, kteří se jen před několika málo dny stali manželi. 😊

Foto: Petra Vančurová známá v social světě jako Petra Lovely Hair

A jaké novinky event odtajnil? Předně to je nový název Czech Social Awards a nové kategorie. Kromě těch tradičních, které známe z předchozího roku (Bloger/ka roku, Video Bloger/ka roku, Cosmo objev, Instagram roku), nás letos čekají průlomové novinky: Fun & Entertainment, Inspiration & Influence, Social Impact & Change, Go Global a Fair Play. Díky další nové kategorii By Data a zapojení datové analytiky se také dozvíme, který post u nás v uplynulém roce vzbudil největší zájem. Kategorie Fair Play a Social Impact & Change pak podporují nový trend letošní ročníku – Social Awards.

Představena samozřejmě byla také nová appka, kterou si stačí stáhnout do svého mobilu a můžete nominovat a hlasovat pro své oblíbence během okamžiku.

Tou největší novinkou, kterou event odhalil, však je propojení ankety s celosvětovým udílením ocenění Global Social Awards, které proběhne už v květnu 2019 opět v Praze! Vítězům nových kategorií Go Global CZ a Go Global SK se tak nabízí skvělá příležitost zúčastnit se globálního udílení ocenění a setkat se s dalšími 60 světovými influencery.

Ani tím ale ambice organizátorů ankety nekončí: "Skoro za tři týdny nás čeká udílení ocenění v Maďarsku, které budou probíhat také ve velkém, skoro za dva měsíce navážeme oceněními v Brazílii a hned poté spustíme anketu v Německu. Posouváme se, a to je důležité,“ vysvětluje organizátorka ankety Michaela Derynková, jejíž slova napovídají, že se v budoucnu ještě můžeme těšit na další velké věci!

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.