24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Google chystá pro Gmail na webu změny: modernější design i podporu chytrých odpovědí

18.04.2018

Foto: FB Gmail
Po dlouhé době beze změn došlo i na Gmail. Google se odhodlal k činu a rozhodl se  Gmail podrobit několika změnám. Prý se dočkáme svěžího a čistému looku v jeho webovém rozhraní a několika nových funkcí, které budou k dispozici také běžným, neplaceným účtům. Půjde například o podporu chytrých odpovědí, možnost snoozovat nebo podporu offline.

Gmail v novém by se měl brzy předvést jak v placených verzích G Suite účtů, tak v těch osobních. Google nedávno předvedl novou podobu Kalendáře a chystaný modernější design Gmailu by podle všeho mohl být podobný právě jemu. V kalendáři přibyly moderní ikony, barvy a třídící boxy pro události a celkově návrh budil více dojem jako mobilní aplikace. Lze tedy očekávat, že Gmail oblékne nový kabát v podobném stylu.

Foto: Google

Podle webu thenextweb.com uvedl mluvčí Google na otázku týkající se změn Gmailu následující:
"Pracujeme na některých důležitých aktualizacích Gmailu (stále jsou ve fázi návrhu). Potřebujeme ještě trochu času, abychom je dali dohromady a otestovali, takže zatím nic neměníme.“

Naposledy velkou změnu prodělal Gmail v roce 2014 v jeho samostatné aplikaci Doručená pošta.

Přepracovaná verze Gmailu má být k dispozici v příštích týdnech v testovací podobě pro uživatele G Suite účtů, ale i těch osobních. Google tak chce otestovat důležitá rozšíření pro Chrome, aby zjistil, jestli jsou nová nastavení kompatibilní, než bude nová verze oficiálně vypuštěna do světa.

Google tak slibuje čistší a přehlednější rozhraní i snadnější přístup k aplikacím účtů G Suite, možnost chytré odpovědi on-line i možnost "odkládat" e-maily a zvolit si, kdy se znovu zobrazí ve vaší doručené poště, nebo offline podporu pro situace, kdy zápasíte s připojením internetu.

 

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.