24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Tančí, žije, miluje: patnáctiletá Maddie Ziegler září před kamerou i se svou láskou

16.4.2018

Foto: @maddieziegler
Krásná Maddie Ziegler je skvělým příkladem toho, že čím dřív se začne, tím dřív si můžeš žít svůj sen. V 15 letech patří ke špičce nejvlivnějších influencerů na světě! Na Instagramu má přes 11 milionů fanoušků a její heslo v biu hlásá "I choose happiness". Super volba, co myslíš? Maddie je především úspěšná tanečnice, ale také herečka a modelka a svou kariéru nastartovala už v 8 letech! Příběh jejího úspěchu začal v reality show Dance Moms a od té doby její hvězda úspěchu stoupá.

Málokomu se poštěstí, aby se stal ještě před 15. narozeninami jedním z nejvlivnějších lidí světa! A Maddie si vysloužila zařazení mezi 30 nejvlivnějších teenagerů světa magazínem Time už v roce 2015! Kromě Instagramu @maddieziegler se jí skvěle daří také na YouTube, kde ji sleduje přes 2,2 milionu odběratelů. A její videa běžně získávají několikamilionová zhlédnutí! Není divu, že to z ní dělá jednoho z nejvlivnějších a nesledovanějších teenagerů na světě. Ale to není všechno, stejný úspěch sklízí také její o dva roky mladší sestra Mackenzie Ziegler! Jenom její singl Breathe si na YouTube poslechlo už přes 18 milionů lidí! Wow! Ohromující čísla na tak mladé dívky.


Obě se velice brzy objevily v reality show Dance Moms, Maddie si pak získala slávu hlavně díky hlavní roli v hudebních videích zpěvačky Siy, ale tančila také v různých televizních pořadech, bylo ji vidět na obálkách slavných časopisů a fotila pro značky jako Capezio, Ralph Lauren, Target a další. V roce 2017 se objevila v jedné z hlavních rolí ve filmu The Book of Henry a právě teď se chystá další – Sister, který režíruje Sia.

Obě sestry navíc často spolupracují, takže je můžeš vídat ve společných videích na jejich kanálech. Naposledy Mackenzie vytvořila Maddie make-up a vzniklo z toho toto rozpustilé video My sister does my make-up. :-) 

A její vůbec nejpopulárnější video? 5 Easy Hairstyles, kde se obě sestry vyřádily při tvorbě účesů, stylistkou byla Maddie a video za více než rok vidělo přes 10 milionů lidí!


O tom, co Maddie kromě natáčení videí dělá, si uděláš skvělou představu z jejího Instagramu. Kromě řady osobních fotek se svou sestrou či přáteli, nabízí její profil plno taneční a tvůrčí inspirace. Spolupracuje s řadou předních firem jako Amazan nebo Tiffany a další. K velkým tématům ale patří její láska! V lednu oslavila rok se svým klukem Jackem Kellym. ;-)

 

sun’s out ☀️

Příspěvek sdílený maddie (@maddieziegler),

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.