24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Holčičí post Elizabeth Lore: Už dávno neshromažďuji věci, snažím se šetřit na něco hodnotnějšího

27.07.2018

Elizabeth Lore je kreativní lifestylová blogerka, která na svém populárním Instagramu nesdílí jen outfity a beauty tipy, ale také svou životní cestu. Bloguje přibližně osm let a za tu dobu si prošla nepopiratelným tvůrčím vývojem. Svoje sny, osobní příběh, ale také to, čím momentálně žije, s námi sdílela v rozhovoru díky svému vítězství v naší poslední výzvě o blogerku měsíce. Nahlédni spolu s Elizabeth do jejího šatníku a světa holčičích nezbytností. 😉  

BLOG: Elizabethlore.cz
IG: @elizabethlore

Foto: Elizabeth Lore

Lámala jsem si hlavu nad tím, co by bylo ideální, co sepsat a co vyjádřit. Ale nakonec jsem se rozhodla pro obyčejný holčičí post o tom, co mám ráda a co nejčastěji uvidíte na mém blogu. Já, jakožto kabelkofil, považuji za povinnost mít hned v úvodu svoji novou Almu, kterou jsem ulovila za dobrý peníz v Luxury Bags, v zátiší nádherné květiny z Holflor Studia, kam chodím ráda psát články. Představte si veliký skleník, kde je kavárna a všude jen a jen květiny. Jsem kavárenský povaleč, když můžu, tak si ráda odběhnu někam na kapučínko. V poslední době toho času moc není, ale kavárny vymetám pořád, sice jen občas, ale s určitou pravidelností. 

Foto: Elizabeth Lore

Další závislostí jsou boty a kosmetika. Celkově moje vytoužená šatna, kam se ráda chodím jen tak kochat. V šatně mám velké francouzské okno s výhledem na zahradu, vždycky vypustím zvířata a užívám si čerstvý vesnický vzdoušek, bez hluku a lidí, je to pohádka. Je fakt, že už dávno neshromažďuji věci, nesleduji výprodeje a spíš se snažím šetřit na něco hodnotnějšího. Považuji si věcí, které mám už pár let. A považuji si jich takovým způsobem, že je pro jistotu ani nenosím. To samé dekorotivka, parfémy, všechno si škudlím.

Foto: Elizabeth Lore

Pokud jde o maminkovské posty, problém je jasný. Prostě jsem nikdy nechtěla zveřejňovat rodinné fotky, fotky syna a dalších členů naší rodiny. Internet je jiný svět a já blogování a rodinu dávám dohromady nerada. Často je mi vyčítáno, že nejsem dobrá máma jen proto, že lidé na mém blogu i Instagramu vidí pouze to, co chci aby viděli. Což rozhodně není má rodina, naše soukromí a náš reálný život. Já sama dobře vím, že jsem skvělá máma a nemám ani prostor na to, abych se trápila pochybováním nad sebou samotnou. Tím už jsem zabila dost času! Takový postoj k životu vám jen prospěje, doporučuji to všem. Tohle je náš Velký Medvěd, zabírá půlku dětského pokoje, poslouží klidně jako válenda, takže je vlastně dost praktický. 

Foto: Elizabeth Lore

A co dál o sobě říct? Typické je pro mě například to, že neustále měním svou image, vždycky začnu u vlasů, pak změním líčení, někdy přidám i piercing, baví mě to. Proto na všech fotkách vypadám jinak, hodně měním svůj styl. Někdo by mohl říct, že se ještě hledám, ale není tomu tak. Jen jsem nestálá a nebojím se změn. Ráda zkouším nové věci! 

Foto: Elizabeth Lore

A to by mohlo být asi vše! Ať už si na člověka uděláte dobrý či špatný názor, rozmyslete si, co vlastně soudíte, zda je váš úsudek vůbec správný. A pokud jste o svém názoru na někoho přesvědčeni, nezapomínejte na to, že je to jen internet! 

Elizabeth Lore

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.