24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

iKNOW: VĚDOMOSTNÍ HRA, KE KTERÉ NEPOTŘEBUJETE (SKORO) ŽÁDNÉ VĚDOMOSTI

25.1.2017

Vědomostní hra, u které není důležité, jak jste na tom s historií nebo zeměpisem, ale jak dobře znáte své spoluhráče a dokážete odhadnout, jak jsou na tom s vědomostmi oni. Už znáte iKNOW?

Víte, se kterou měnou se platí na Filipínách? Kterou country skupinu založili v roce 1967 Jan Turek, Karel Poláček a Pavel Brümer? Jak se jmenuje jeden z Gigantů z řeckých bájí, který vrhal po Poseidonovi kusy skal?

Že nedokážete odpovědět ani na jednu z těchto otázek? Nevadí, třeba ji zná Jiří, Klára nebo Marek. Ve hře iKnow totiž není nejdůležitější znát správnou odpověď, ale dokázat správně odhadnout znalosti své i svých spoluhráčů.iKNOW a iKNOW miniJak to funguje? Všichni hráči se snaží odpovědět na zadanou otázku, ke které postupně dostávají nápovědy. Myslíte si, že Vám bude stačit jedna nápověda? Nebo si nejste jistí a vezmete si raději všechny tři? Risk je sice zisk, ale špatná odpověď Vám body nepřinese!

1600 otázek zaručí, že se budete neustále dovídat něco nového. A pokud vám je to málo, můžete ještě sáhnout pro dalších 1600 ve hře iKnow Česko, která se zaměřuje na otázky o naší vlasti. A komu se, třeba na cestách, nechce tahat s velkou krabicí, ten si jistě vybere ze čtveřice mini iKnow – s tématy Svět, Evropa, Inovace a Lifestyle. Každá z malých krabiček obsahuje dalších 400 otázek. Jednotlivé hry se navíc mezi sebou dají bez problémů kombinovat, takže se iKnow neohraje ani během dlouhých zimních večerů.iKNOW

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.