24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Jak využít metalická tetování v zimě?

24.10.2015

Metalická tetování byla velkým letním hitem. Nakoupily jsme si jich spoustu a teď je můžeme akorát tak zavřít do šuplíku. Holé kůži už odzvonilo a pod zimním kabátem moc parády nenadělá. Kylie Jenner ale přišla na to, jak tento trend využít i v zimě!

Kdo zná Kylie Jenner, tak ví, že je to tak trochu vlasový chameleon. Její účes se mění každou chvilku a takhle exotická kráska přijde měsíc co měsíc s něčím novým. Tentokrát svůj nový účes doplnila o něco netradičního a originálního.

Kylie totiž použila zlaté metalické tetování do uhlazených tmavých vlasů a dodala tak účesu úžasný šmrnc. Vlasová tetování jsou na světě.

V blond vlasech mohou vytvořit zajímavý look, který nebude úplně nápadný, ale tím spíše elegantní. V tmavých vlasech trochu evokuje Egypt a módu královské Kleopatry. Úžasně bude jistě vypadat také na uhlazeném culíku nebo jako doplněk staženého drdolu. Můžeme dát tedy sbohem tahajícím a těžkým, kovovým doplňkům a ozvláštnít svůj účes tímto způsobem.

Zlaté tetování - použijte ho jinakOhledně sundavání se nemusíte bát, jde totiž úplně jednoduše teplou vodou a šamponem. 

Dáváme Kylie palec nahoru za kreativitu a určitě to brzy vyzkoušíme. A co vy? Už jste metalické tetování do vlasů vyzkoušely? Pokud ano, pošlete nám pro inspiraci fotku! :)

Zdroj foto: twitter.com, instagram.com

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Populární blogy

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.