24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Jde o to osobní kouzlo, říká DenisTV

18.07.2016

Říká se mu Ken českého internetu. Do svých 50.000 odběratelů točil na iphone. Fanoušci po něm šílí a za pouhé dva roky se dostal přes 332 tisíc odběratelů. Ano, řeč je o youtuberovi známém jako DenisTV.

Denis je jedním z mála yotuberů, kteří "vyrostli" neskutečnou rychlostí. Podle něj je jedním z hlavních faktorů úspěchu youtubera osobní kouzlo, sám prý ale netuší, jak se mu povedlo dostat se na výsluní za poměrně krátkou dobu. Možná je to právě Denisovo odhodlání jít si za svým. Někdy musíte dělat oběti, i když to znamená, že přijdete o někoho, na kom vám záleží. Denis se na začátků své youtuberské "kariéry" rozešel s přítelkyní právě kvůli natáčení. Nyní se ale objevila nová dívka! 

V naší talk show KURÝR Denis prozradil, že má nový vztah. Se svým soukromým životem se ale prý nechlubí, obzvlášť dokud si není jistý, jak dlouho vztah vydrží. O většině jeho vztahů fanoušci dokonce ani neví. Denis se přiznal, že co se týče holek, je opravdu hodně náročný. Může si ale vybírat, na rande ho totiž zvou i kluci.

Slavné osobnosti se prý dnes představují počtem sledujících. Denis si to nedávno vyzkoušel například s Leošem Marešem. Sám youtuber je zvědavý, kde bude za pár let. Youtube je pro něj ale všechno, a proto předpokládáme, že to dotáhne pořádně daleko. :)

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Populární blogy

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.