24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Justin Jesso: Když vyšel singl Stargazing, změnilo mi to život

19.11.2018

Foto: @justinjesso
Justin Jesso je rodák z Chicaga, který ve své hudbě kombinuje pop-rock a r’n’b. Vždycky prý doufal, že bude psát takové skladby, díky nimž ho lidé budou brát vážně. Když v loni vyšel ve spolupráci se skladatelem Kygem jeho singl Stargazing, splnil se mu sen, který mu změnil život.

"Napsali jsme Stargazing asi za tři hodiny. Následující den jsme ji poslali Kygovi a den poté nám poslal zpět vyrobenou verzi, druhý den byla oznámena jako singl a o dva měsíce později to bylo venku. Normálně to nikdy nejde tak rychle, "prozradil Justin Jesso v rozhovoru pro www.thenational.ae.

Justin patří k talentovaným zpěvákům a zkušeným skladatelům. Za singl Vente Pa 'Ca napsaný pro Rickyho Martina byl v loňských Latin Grammy Awards nominován na Song of the Year. Jeho hudbu a tvorbu přitom ovlivnili především Stevie Wonder, Justin Timberlake, Maroon 5, Céline Dion, Beyoncé, Christina Aguilera, Frank Sinatra nebo Michael Jackson.

Foto: @justinjesso

Aktuálně je jeho nejnovějším hitem sólový počin My Body, který je podobně jako Stargazing inspirován Justinovými předchozími vztahy. Zatímco ale My Body je o nekompromisní lásce, Stargazing vypráví o moudrosti, která otevírá srdce.

Tento skvělý hudebník už jen za několik dní zavítá také do Prahy, kde se můžeme v rámci galavečera ankety Czech Social Awards těšit na jeho hudební vystoupení. Justin Jesso se představí se svým emotivním hitem Stargazing naživo 1. prosince v hotelu Hilton Prague!

Vstupenky na tuto jedinečnou událost koupíte na Ticketportal.cz.

 

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.