24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Známe finalisty Czech Social Awards. Využij poslední šanci a rozhodni o vítězích!

15.11.2018

Foto: @stibrovicnikolka
Anketa Czech Social Awards právě vrcholí a my máme poslední příležitost zapojit se do finálového hlasování pro top osobnosti českého i slovenského social světa, které nás baví a inspirují. Obhájí své prvenství z loňského roku Kovy, Anna Šulcová, A Cup of Style či Nikol Štíbrová? Zájem o hlasování je mimořádný, v prvním kole dorazilo přibližně 280 000 hlasů. Ještě stále ale není rozhodnuto. Využijte poslední příležitost – své hlasy můžete posílat do 24. 11. 2018.

Kdo z populárních osobností internetu si získá největší podporu a kdo z nováčků zazáří vedle stálic sociálních sítí? O tom můžete právě teď rozhodovat i vy, a to nejen prostřednictvím webu ankety CzechSocialAwads.cz, ale také díky zcela nové aplikaci (zde). Skvělou novinkou je také možnost posílat dva hlasy v každé kategorii. Těch je letos rovných deset: Video Bloger/ka roku, Instagram roku, Bloger/ka roku, Cosmo Objev roku, Fun & Entertainment, Inspiration & Influence, Social Impact & Change a Fair Play, Go Global a také nová kategorie Go Global SK, která ocení slovenské tvůrce.

Slavnostní vyhlášení vítězů Czech Social Awards proběhne 1. prosince 2018 během velkolepého galavečera v hotelu Hilton Prague. Čeká nás devadesátiminutová show plná emocí, muziky, videí, poznání a zábavy, kterou v přímém přenosu odvysílá také Prima COOL a TV JOJ plus.

Foto: @kovy_gameballcz

Těšit se můžete na vystoupí Justina Jessa s hitem Stargazing, Mikolase Josefa, Elišky Ruskové, kapely Eddie Stoilow a dalších. Jitka Nováčková s Milanem Peroutkou vás provedou po červeném koberci a backstagovým studiem. Moderátorské role se ujme krásná slovenská moderátorka Soňa Skoncová a za českou scénu moderátor Evropy 2 Ondra Vodný. Večer zpestří svými vstupy také Patrik Hezucký, Zorka Hejdová a spousta dalších hostů, kteří přijdou předat ocenění vítězům Czech Social Awards 2018.

Vstupenky na galavečer zakoupíte na Ticketportal.cz.

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.