24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Kdo jsou top blogeři Chorvatska? Seznam se se Sonjou Kovac či Ellou Dvornik

29.5.2018

Foto: @xoxosonjakovac
Pestrá směsice zajímavých osobností, které ovlivňují social svět a fanoušky nejen v Chorvatsku! Kdo jsou chorvatští influenceři? Sonja Kovac, Domagoj Sever či Davor Gerbus… Připrav se na jedinečné fotky, originální profily a inspirativní osobnosti, které stojí za to poznat.

Sonja Kovac

Krásná a talentovaná Sonja Kovac. Blogerka, ale také modelka, herečka, youtuberka, fashion, travel a beauty blogerka. Její instagramový účet je jako výlet do pohádky. Každý měsíc vyráží na nové luxusní místo, do jiné země. Právě teď si užívá Turecko a Istanbul, jako další zastávka ji čekají řecké Athény! Její profil na Instagramu sleduje 281 tisíc fanoušků a rozhodně patří k tomu nejzajímavějšímu, co je na chorvatské scéně k vidění.

BLOG: www.xoxosonja.com
YT: Sonja Kovač
IG: @xoxosonjakovac
FB: Xoxosonja 

Domagoj Sever

Chorvatsko je nádherná země a díky tomu je učiněný ráj pro fotografy a travel blogery. Jedním z nadšených domácích fotografů tamních krás a zároveň nejznámější chorvatský travel bloger je fotograf Domagoj Sever. Jeho fotky září barvami, mořskou modří a pestrostí míst z nejrůznějších koutů světa, která na svých fotkách zachytil. Kromě fotografování se věnuje studiu práv na Univerzitě v Záhřebu. Jeho Instagram @domagojsever sleduje 77,6 tisíc fanoušků. Mrkni na jeho profil a nalaď se na dovolenou. ;-)

IG: @domagojsever

Foto: @domagojsever

Ella Dvornik

Plnými doušky si svůj život blogerky užívá také pětadvacetiletá Ella. Cestovala už od svého dětství, jezdila na nejrůznější tábory, učila se jazyky, poznávala zahraniční zvyky a to jí také zůstalo. Momentálně žije v Londýně. "Myslím, že v životě není větší dar, než je možnost cestovat po celém světě, prozkoumat ho a užívat si všeho, co život nabízí,“ píše na svém blogu. Jak je vidět na první pohled, je velkou milovnicí módy i požitkářem. Je také redaktorkou jedněch z nejpopulárnějších chorvatských novin Jutarnji.hr a jako (mimo jiné) úspěšná blogerka spolupracuje s řadou leteckých společností, hotelů, módními návrháři a značkami po celém světě. A krom toho je hrdou maminkou malého Balie. :-)

BLOG: www.iamella.com
IG: @elladvornik 
FB: Ella Dvornik

Foto: @elladvornik 

Andrea Fabric

Andrea Fabric patří k předním chorvatským influencerkám. Pochází ze Záhřebu a je také nadšenou youtuberkou a cestovatelkou. Na Instagramu ji sleduje 116 tisíc fanoušků a podobné číslo odběratelů má i na YT. Inspiruje hlavně svými fashion a beauty tipy, vlogy, humornými videi a zážitky z cest.

IG: @andreafabricc
YT: BiBi Andy
FB: Andrea Fabric 

Davor Gerbus

Nejprve byl populární díky YT kanálu thelazyWAVE, který tvořil spolu se svou dobrou kamarádkou Petrou. Teď se věnuje hlavně svému kanálu Davor Gerbus a Instagramu, kde sklízí velký úspěch. Baví ho natáčet hlavně lifestylová témata, challenge, reálná talk videa a klučičí teenagerovská videa. Jeho Instagram je jako malý pánský magazín – stylový, lehce módní a ze života a samozřejmě plný zážitků z cest. Na Instagramu ho sleduje 289 tisíc fanoušků, na YT 126 tisíc a stojí za inspiraci. ;-)

IG: @davorgerbus
FB: Davor Gerbus
YT: Davor Gerbus 

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.