24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Které blogerky vyhrály výzvu s produkty FURminator?

18.05.2017

Podívej se, kdo se svojí recenzí zvítězil tentokrát! A co se testovalo? Domácí mazlíčci blogerek vyzkoušeli "na vlastní srst" revoluční hrablo FURminator :-)

Tento malý zázrak dostal do vínku zredukovat línání až o 90%, zkrátit dobu vyčesávání a celkově tuto proceduru zpříjemnit oběma zúčastněným. Na první pohled vypadá, že se s ním musí skvěle pracovat! A vyrábí se pro různá zvířata s různou délkou srsti! 

JAK SE LÍBIL VÍTĚZNÝM BLOGERKÁM A JEJICH ZLATÍČKŮM?

1. MÍSTO Welcome to my world: "Než jsem se vrhla na česání psa, ujistila jsem se, že nemá žádné rány, modřiny ani zplstnatělou srst. Ocelová vyčesávací hrana není nijak ostrá, takže se nemusíte bát, že česáním svému pejskovi ublížíte. I přesto jsem na hřeben netlačila, jen jemně přejížděla dlouhými tahy ve směru růstu srsti. Furminator srst krásně vyčesal. Stačilo 2x-3x přejet (záleží, jak moc pes líná) a už jsem musela vyčesávací hranu čistit. Naštěstí to díky tlačítku jde velmi lehce..."

2. MÍSTO Everythin Kate: "Samotný tvar hřebenu hezky padne do ruky, dobře se tak s ním manipuluje. Nejdůležitější je však právě ta vyčesávací část, která u mého předchozího hřebenu nebyla nic moc (což pak ztrácí smysl). Tento hřeben má tenčí vyčesávací "zuby", a tak chlupy hezky a rychle zachytí - celý proces se tak výrazně urychlí a zvíře taky bude rádo, že od vás bude mít dříve pokoj :D :))..."

3. MÍSTO Pawsitive notes: "Ráda bych zdůraznila, že FURminator skutečně nenarušuje srst. I když se na první pohled může zdát, že je hrablo ostré, tak srst neřeže. Stejně tak nenarušuje ani kůži psa. Samozřejmě je potřeba pracovat s citem a na hrablo nijak netlačit, aby nedošlo k poranění psa, zvláště pak na citlivějších místech, jako je např. břicho..."

A NA JAKÉ CENY SE MOHOU VÍTĚZKY TĚŠIT?

1. MÍSTO: Balíček produktů FURminator + 8in1 nebo IAMS v hodnotě 750,- Kč

2. MÍSTO: Balíček produktů FURminator + 8in1 nebo IAMS v hodnotě 750,- Kč

3. MÍSTO: Balíček produktů FURminator + 8in1 nebo IAMS v hodnotě 750,- Kč

 

Vítězky si mohou vybrat, jestli chtějí balíček produktů pro kočky, nebo pro psy :-)
Děkujeme všem zúčastněným a budeme se těšit příště! 

Komentáře

Genevra 18.05.2017 11:10

Velmi pěkně děkuji.

JainaPawsitive 18.05.2017 18:21

Moc děkuji! tohle mi fakt udělalo radost

Everythin Kate 22.05.2017 18:20

Mockrát děkuji!!

Katalin 04.06.2017 12:21

Gratulujem dievčatá Naozaj veľmi pekné príspevky. Osobne by som ešte chcela povedať, že som veľmi rada, že sa na prvom mieste umiestnil niekto, kto sa venuje psíkom aj v útulku, a tak si túto cenu naozaj zaslúžil. Ešte raz gratulujem všetkým

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.