24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Nákup špatného holicího strojku doslova zabolí

31.1.2017

Já, která používala svoje holítko od patnácti let a kdyby do něj nepřestali vyrábět žiletky, mám ho dodnes, jsem byla nucena vybrat nový holicí přístroj. Bylo to náročné, ale díky, světe, jsem zase o něco poučenější, a to dokonce bezbolestně! 

O tom, že existují depilátory a epilátory a jaký je mezi nimi rozdíl, jsem ještě povědomí měla. Ale že jsou i IPL světelné epilátory, to pro mě byla úplná (a příjemná) novinka. Když se podíváte na internet, rad a doporučení je tam tolik, že se v tom nejde vyznat a namísto zúžení výběru jsem měla hlavu ještě zamotanější.

Naštěstí jsem narazila na stránku s intuitivním názvem www.holime.cz. Jde o internetový obchod, který se na péči o hladkou pokožku specializuje. Nejen, že zde najdete široký výběr holítek, depilátorů, epilátorů a IPL epilátorů pro ženy i holicích strojků pro muže, ale sortiment je rozšířený také o produkty z oblasti péče o vlasy, konkrétně žehličky, kulmy a fény. Zkrátka vám zde pomohou k tomu, abyste se cítili sebevědomější a spokojenější se svým vzhledem.

siroka skala holitek

Protože o moderních formách holení nevím téměř nic, obchod si mě získal především svou poradnou, kde jsem na svůj dotaz dostala odpověď téměř okamžitě – určitě to sami znáte, pořád něco odkládáte, ale když se rozhodnete, chcete to mít vyřešeno hned. A s tím souvisí i rychlost doručení – objednané zboží dostanete do druhého dne, v případě využití služeb PPL dokonce i v sobotu. Zkrátka: „dnes si objednáte, zítra se holíte ;-)“

„dnes si objednate, zitra holite"

Z epilátorů mě tu zaujal nejvíc Philips Satin Perfect, nejspíše proto, že se trošku podobá mému „retro“ holítku. Ale nejširší výběr je tu od značky Braun. Docela dost času jsem strávila studováním IPL epilátorů, protože o těch jsem dosud opravdu neslyšela. Ano, vím, že si kamarádka nechávala v kosmetickém salonu natrvalo odstranit chloupky, ale že to jde stejně kvalitně zvládnout i doma a za mnohem menší peníze, to jsem vůbec netušila.

IPL epilator

Když jsem tu brouzdala, nahlédl mi přes rameno přítel a ze zvědavosti jsme zabrouzdali i na nové elektrické holicí strojky. Díky tomu od něj mám rovnou tip na dárek k narozeninám. Ale i bez takového vodítka bych mu ho mohla s klidem koupit, protože obchod nabízí službu 100 dní na vrácení. Je to ideální způsob, jak bez obav koupit epilátor nebo holicí strojek někomu jako dárek. Službu lze totiž využít u nerozbaleného zboží, takže v případě, že koupíme přístroj jako nevhodný dárek, máme možnost ho až 100 dní od nákupu vrátit. Obchod holime.cz můžu bez obav doporučit. I takový laik, jako jsem já, se zde dobere k tomu svému „nej“ strojku, který mi (doufám) bude sloužit zase hezkých pár let.

Jestli budete chtít tento obchod také otestovat můžete se zapojit do soutěže, ketrá bude na portále Blogerky.cz probíhat začátkem měsíce února.

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.