24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Negin Mirsalehi: TOP influencerka, která žije po celém světě

23.04.2018

Foto: INST @negin_mirsalehi
Kdo je instagramová hvězda Negin Mirsalehi? 4,7 milionu fanoušků rozhodně nesleduje její Instagram náhodou. O téhle devětadvacetileté blogerce z Holandska mluví celý svět. Je autorkou osobního blogu neginmirsalehi.com plného jejích tipů a ochutnávek z módního a lifestylového světa. A je zakladatelkou také Gisou Hair, vlastní značky produktů pečujících o vlasy, která jí vydělává miliony. jejich tajemstvím je vlastně rodinná receptura a kromě toho patří spolu se svým přítelem Mauritsem Stibbem k nejžádanějším influencerům světa!

24/7 together (almost 12 years now) and never bored. I love us. ❤️

Příspěvek sdílený Negin Mirsalehi (@negin_mirsalehi),

Před dvěma roky odmítla obnos 800 tisíc dolarů s nabídkou, aby se stala ambasadorkou významné značky péče o vlasy. Místo toho se rozhodla pro svůj vlastní byznys, a jak se ukázalo, udělala víc než dobře. Inspirovala se historií své rodiny, která se už šest generací věnuje včelařství. Z medu, který vyrábí její otec, namíchala její matka - kadeřnice medový olej. Tím pak opečovávala svoje zákaznice a právě odsud se zrodila úspěšná řada vlasové péče známá jako Gisou Hair, kterou Negin založila se svým přítelem Mauritsem Stibbem. Spolu s ním, jak prozrazuje Instagram, tvoří pár téměř dvanáct let!

Úspěch značky překvapil a podle Forbesu si v loňském roce společnost Gisou přišla v tržbě téměř na 3 miliony dolarů a k tomu díky 4,5 milionům stoupenců získala Negin 20 000 dolarů za sponzorovanou pozici na Instagramu.

Foto: INST @negin_mirsalehi

Svůj blog http://neginmirsalehi.com si Negin píše od roku 2012, věnuje se na něm hlavně tématům kolem módy, péče o ženskou krásu, lifestylovým námětům a samozřejmě cestování, protože mnoho dní v ráce tráví právě ve světě, mimo svou domovinu v Amsterdamu. Jako úspěšná a žádaná influencerka cestuje za tématy, módními akcemi a spoluprací po celém světě. Díky jejímu kanálu na YouTube můžeš i ty nahlédnout do jejího osobního života a nechat se inspirovat jejím úspěchem, životním stylem a způsobem, kterým tvoří. K nejúspěšnějším videím patří hned první vlog, který přidala zhruba před rokem: Is this really my first vlog?  Nechává v něm nahlédnout do svého módního světa...


Ale tím vůbec nejsledovanějším videem je vlog číslo 3 na téma, jak zhubla 9 kilogramů, které si získalo přes 1 milion a 800 tisíc zhlédnutí!


Zajímavostí je, že také patří k nejoceňovanějším influencerkám. V loňském roce například získala ocenění Influencer Of The Year v rámci Revolve awards

 

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.