24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Nejlepší švédská blogerka Kenza Zounten má Instagram jako ze žurnálu, ze začátku ji ale výzvy děsily

04.06.2018

Foto: @kenzas
Kenza Zounten je zřejmě nejpopulárnější skandinávská módní a lifestylová blogerka. Není se čemu divit. Krásná mladá žena, jejíž instagramový profil vypadá jako módně-lifestylový žurnál. Osobitý, pozitivní, sexy a šik. Ne náhodou ho sleduje přes 1,7 milionu lidí, takže pokud se chceš někde inspirovat a něco přiučit, Kenza je ta správná blogerka. ;-)

Kenza je příkladem mladé úspěšné blogerky, která vzala život do svých rukou a neobyčejně elegantně ho přenesla do světa sociálních sítí. Žije si život podle sebe a naplno a využívá každou příležitost, aby si plnila své sny a taky se bavila. Je jí 26 let a je napůl Švédka a napůl Maročanka. "Přemýšlím, jak to všechno začalo. Bylo mi 15, když jsem začala psát svůj blog, všechno, co jsem chtěla, bylo tvořit časopis o mém normálním životě teenagera a o všem, co k tomu patří. Škola, přátelé, přítel, rodinné věci… Neměla jsem vůbec tušení, že to změní celý můj život,“ píše Kenza na svém blogu.

Foto: Kenzas.se

Jenže ono to netrvalo dlouho a její blog se brzy stal ve Švédsku jedničkou. Když jí bylo 16, začaly o ní a vysoké návštěvnosti jejího blogu psát noviny a pak přišly rozhovory pro televize a rádia. Každého zajímalo, kdo je ta dívka, která každý den přitahuje pozornost tisíce čtenářů. V 16 sice ještě nevěděla, co se životem, ale to přišlo samo. Byla to prostě normální holka, která na blogu nepředstírala, že je někým jiným a rozhodla se jít svou vlastní cestou, i když okolí samozřejmě mělo často jiný názor. Její zájem o módu, hudbu a cestování stále rostl. A pak přišla první velká práce – navržení kolekce pro fashion značku Jofama a také spolupráceMTV.

"I když mě každý ten projekt děsil a byla jsem z toho bláznivě nervózní, odhodlala jsem se tu výzvu přijmout,“ vzpomíná Kenza na svoje začátky.

Foto: @kenzas

A díky tvrdé práci a podpoře blízkých lidí se dopracovala až tam, kde je právě teď. Je autorkou největšího blogu ve Skandinávii s půl milionem unikátních návštěvníků každý měsíc a s celou řadou vysněných projektů za sebou. Moderátorka na MTV, módní porotkyně společně s Elite Model Management, tvůrkyně Kenza & Tyra show, kolekce šperků pro společnost Guldfynd, figurovala na obálkách více než třiceti časopisů a uzavřela spoustu reklamní spolupráce se švédskými i zahraničními firmami, zúčastnila se ale také švédské verze StarDance "Let’s Dance 2014“. A před několika lety si připsala ještě jednu velkou životní výzvu, když spolu s manželem Aleksandarem Subosicem, jeho bratrem a přítelem vytvořili módní značku Ivyrevel www.ivyrevel.com. Vznikla tak v červnu 2013 malá rodinná společnost s velkými sny, která si jen o dva roky později získala podporu jedné z největších módních světových společností  H&M.

Foto: @kenzas

A k tomu získala velkou spoustu ocenění. Už v roce 2008 se stala blogerkou roku ve VeckoRevyn Blog Awards a pak ještě v řadě dalších…

Kromě blogu Kenzas.se a Instagramu @kenzas můžeš Kenzu potkat také na jejím kanále YT Kenza Zouiten, kde má 173 tisíc odběratelů.Jedním z posledních videí je ale její svatba s přítelem Aleksandarem v červenci 2017 a od té doby nové video nepřibylo.

 

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.