24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Nejlepší švédská blogerka Kenza Zounten má Instagram jako ze žurnálu, ze začátku ji ale výzvy děsily

04.06.2018

Foto: @kenzas
Kenza Zounten je zřejmě nejpopulárnější skandinávská módní a lifestylová blogerka. Není se čemu divit. Krásná mladá žena, jejíž instagramový profil vypadá jako módně-lifestylový žurnál. Osobitý, pozitivní, sexy a šik. Ne náhodou ho sleduje přes 1,7 milionu lidí, takže pokud se chceš někde inspirovat a něco přiučit, Kenza je ta správná blogerka. ;-)

Kenza je příkladem mladé úspěšné blogerky, která vzala život do svých rukou a neobyčejně elegantně ho přenesla do světa sociálních sítí. Žije si život podle sebe a naplno a využívá každou příležitost, aby si plnila své sny a taky se bavila. Je jí 26 let a je napůl Švédka a napůl Maročanka. "Přemýšlím, jak to všechno začalo. Bylo mi 15, když jsem začala psát svůj blog, všechno, co jsem chtěla, bylo tvořit časopis o mém normálním životě teenagera a o všem, co k tomu patří. Škola, přátelé, přítel, rodinné věci… Neměla jsem vůbec tušení, že to změní celý můj život,“ píše Kenza na svém blogu.

Foto: Kenzas.se

Jenže ono to netrvalo dlouho a její blog se brzy stal ve Švédsku jedničkou. Když jí bylo 16, začaly o ní a vysoké návštěvnosti jejího blogu psát noviny a pak přišly rozhovory pro televize a rádia. Každého zajímalo, kdo je ta dívka, která každý den přitahuje pozornost tisíce čtenářů. V 16 sice ještě nevěděla, co se životem, ale to přišlo samo. Byla to prostě normální holka, která na blogu nepředstírala, že je někým jiným a rozhodla se jít svou vlastní cestou, i když okolí samozřejmě mělo často jiný názor. Její zájem o módu, hudbu a cestování stále rostl. A pak přišla první velká práce – navržení kolekce pro fashion značku Jofama a také spolupráceMTV.

"I když mě každý ten projekt děsil a byla jsem z toho bláznivě nervózní, odhodlala jsem se tu výzvu přijmout,“ vzpomíná Kenza na svoje začátky.

Foto: @kenzas

A díky tvrdé práci a podpoře blízkých lidí se dopracovala až tam, kde je právě teď. Je autorkou největšího blogu ve Skandinávii s půl milionem unikátních návštěvníků každý měsíc a s celou řadou vysněných projektů za sebou. Moderátorka na MTV, módní porotkyně společně s Elite Model Management, tvůrkyně Kenza & Tyra show, kolekce šperků pro společnost Guldfynd, figurovala na obálkách více než třiceti časopisů a uzavřela spoustu reklamní spolupráce se švédskými i zahraničními firmami, zúčastnila se ale také švédské verze StarDance "Let’s Dance 2014“. A před několika lety si připsala ještě jednu velkou životní výzvu, když spolu s manželem Aleksandarem Subosicem, jeho bratrem a přítelem vytvořili módní značku Ivyrevel www.ivyrevel.com. Vznikla tak v červnu 2013 malá rodinná společnost s velkými sny, která si jen o dva roky později získala podporu jedné z největších módních světových společností  H&M.

Foto: @kenzas

A k tomu získala velkou spoustu ocenění. Už v roce 2008 se stala blogerkou roku ve VeckoRevyn Blog Awards a pak ještě v řadě dalších…

Kromě blogu Kenzas.se a Instagramu @kenzas můžeš Kenzu potkat také na jejím kanále YT Kenza Zouiten, kde má 173 tisíc odběratelů.Jedním z posledních videí je ale její svatba s přítelem Aleksandarem v červenci 2017 a od té doby nové video nepřibylo.

 

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.