24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Nový Kurýr se Stylewithme! Proč nemá kluka? Je vybíravá? A kde ještě bere čas na cestování?

31.05.2018

"Je to jenom o tom, jaký si to chceš udělat, takový to máš,“ říká populární youtuberka Stylewithme, známá také jako Míša, nebo svým vietnamským jménem Bé Hà. Právě ji si Ondra Vodný pozval jako dalšího exkluzivního hosta na palubu Kurýru. A stálo to za to! Prozradila Ondrovin svoje natáčecí triky, že je na kluky vybíravá, ale i to že snědla sklípkana! A na závěr nechyběl adrenalinový zážitek. ;-)

Užij si nový díl Kurýra s jednou z nejvlivnějších youtuberek u nás! Krásná Bé Hà neboli Stylewithme usedla jako host na palubu Kurýra a s Ondrou přišla řeč nejen na tvorbu a YouTube, ale také na osobní témata ze zákulisí! ;-)

Jak zvládá sladit YouTube se studiem vysoké školy? "Přijde mi to přirozený… Myslím, že je to spíš o time managementu, pokud člověk chce, tak stihne v podstatě všechno,“ říká Bé Hà.

Zajímá tě, jaké jsou její triky na kvalitní a krásná videa? Možná tě Míša překvapí… "Každej ví, jak nastavit foťák, ale já to mám jen od oka. Já prostě nějak točím a třeba to vyjde…,“ říká Míša a ukazuje, že kvalitně točit může vlastně každý, kdo opravdu chce!

Jaké má ale další tajemství úspěchu? Cestuje naplno, užívá si život, přitom je ale velice zaneprázdněná a svůj Instagram plní fotkami snů. Nezanedbává kvůli tomu svůj milostný život?!

"Nikoho teď nemám a ani bych asi nechtěla být s někým, kdo mě zná skrze YouTube,“ prozradila. Jaký by ale její nový kluk měl být? S čím by se nesmířili její rodiče?  A uhádneš, co si na Míšu Ondra připravil jako adrenalinovou třešinku na závěr? :-D

Sleduj nový Kurýr a dozvíš se víc! ;-) Napiš nám do komentářů, jak se ti nový Kurýr se Stylewithme líbil. A koho dalšího chceš vidět na palubě Kurýra? Piš do komentářů. ;-)

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.