24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Oblíbené produkty kadeřníka Saši

29.07.2015

Kadeřník Saša se objevil na Blog.TV v inspirativních videích, kde představil svatební účesy a proměnil divačku Týnu v důkaz toho, že když máte správné vybavení, můžete vypadat jako celebrita na předávání MTV awards i Vy.

Podívejme se tedy na to, co Saša rád používá a v čem tkví to kouzlo. Během své práce už si našel své favority v kosmetice a také si oblíbil výrobky značky Remington. Například kartáč na vlasy, který pomáhá odstranit krepatění v kombinaci s žehličkou.

Kartáč na vlasy RemingtonNa videích je vidět, jak vlasy kartáčem krásně vyhladí a prameny účesů vypadají naprosto luxusně. Saša konstatoval: „Nejdřív jsem tomu nevěřil, ale ono to fakt asi funguje!.“

Oblíbil si produkty, které jsou běžně k dostání a pomáhají dodat účesům krásu. Velmi chválí pudr na vlasy značky Toni&Guy: „Vlasový pudr mě opravdu baví…“ V dnešní době se vyrábějí vlasové pomůcky s velmi flexibilním využitím. Nemusíte pak kupovat deset přístrojů, které Vám vyhodí pojistky, ale stačí Vám třeba tři.

Žehlička RemingtonVětšina žehliček umí vlasy skvěle narovnat, ale také díky zakulacenému tvaru s nimi uděláte zároveň i krásné vlny, či lokny. Saša použil Silk žehličku na vlasy jak na rovnání, tak pro vytvoření vlnitých pramenů do krásného hair stylingu. Jak se s ní dá pracovat, jsme si mohli prohlédnout při tvorbě svatebních účesů.

Co se barvení týče, má náš oblíbený kadeřník také jasno. Předvedl nám paletu barev od značky Framesi, kterou používá v salonu a také se nechal slyšet, že v drogeriích u něj vede na plné čáře zlatá kolekce s Claudií od Schwazkopf. Přestože v obchodech se dají barvy sehnat poměrně levně a v dobré kvalitě, apeluje na ženy, aby tuto činnost nechaly kadeřníkovi. Vyhnou se tak barevným rozdílům nebo nechtěným výsledkům.

Sašovy oblíbené barvy K tvorbě uvolněnějších účesů je mu dobrým přítelem styler Curl revolution od Remingtonu. Originální kulma vytvořila divačce Týně při proměně velké a vzdušné lokny, aplikace vypadala velmi snadně. Týna sama přiznala, že tento účes určitě zvládne i doma. Na celou proměnu se samozřejmě můžete podívat na Blog.TV. Jak sami uvidíte, z roztřepených a barevných vlasů se stal styling, za který by se nemusela stydět ani Claudia Schiffer. Myslím, že se šikovným stylerem od Remingtonu to zvládne opravdu každá z Vás, a pokud se o vlasy budete starat tak, jak nám poradil Saša, určitě se dostaví i výsledek zdravého vzhledu.

Pro zdravé vlasy kadeřník radí...

Aby byly Vaše vlasy zdravé a vyživené, vmasírujte do konečků arganový olej na vlasy, já například používám ten od značky Framesi.“ K péči ještě doporučuje Masku na poškozené vlasy s olivovým olejem. Zároveň radí, abychom nezanedbávaly ochranu a tak doporučuje přípravky na ochranu vlasů od značky Toni&Guy. Finální účes můžete zafixovat lakem performance značky Wella.

Sašovy oblíbené produkty

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Nové blogy

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.