24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Od práce barmana po vyprodané haly, Petr Lexa žije svůj sen

11.04.2016

Petr Lexa je zpěvákem skupiny Slza, od které známe hity jako Lhůta záruční nebo Celibát. Na YouTube ho všichni znají jako Hoggyho, baviče, který získal titul Bloger roku 2015 v kategorii video a přesáhl počet 600 000 odběratelů. Jeho cesta ale nebyla snadná a jeho životní příběh je důkazem, že sny se opravdu plní.

Petr začínal jako barman, kterému se kamarádi smáli, když natáčel covery známých písní. Kolegové si z něj utahovali, když se zmínil, že musí druhý den do studia na natáčení klipu. Podpory se nedočkal dokonce ani od rodiny, ale nevzdával se nadějí. Tenkrát ani on sám netušil, že od zpívání ve svém pokoji urazí dlouhou cestu až k vyprodaným koncertním halám.

Když Slza natočila Celibát, rádia singl poprvé odmítla. Nikdo neměl ani ponětí, že klip na YouTube dosáhne více než 8 a půl milionu zhlédnutí. Zpěvák a video bloger prošel obtížnými začátky, které by mnohé odradily, Petr se ale nevzdal a splnil si nejeden ze svých snů. 

Nyní ho lidé na ulici poznávají jako oblíbeného zpěváka a youtubera. Petr rozdává jeden autogram za druhým a jeho rozvrh je nabitý až po prosinec. 

V naší talk show KURÝR prozradil ještě mnohem víc. Jak je to s ním a Shopaholic Nicol? Kdy přišel zlom v jeho kariéře? Podívejte se na video a zjistíte také, jak můžete získat Petrův telefon s autogramem.

Komentáře

Annitta 12.04.2016 14:14

Dobrý den já bych strašně moc chtěla potkat Youtuberku Gabču Heclovou. Mám ji strašně moc ráda a dala bych cokoliv abych se s ni mohla vidět

Andy99 20.04.2016 4:23

Dobrý den strašně moc bych si přála aby k nám dojel Petr Lexa jsem z Hustopeč u Brna a jaksi se nemám s ním jak setkat protože to finance nedovolí a mám ho strašně ráda že bych za to dala nevím co cokoliv tak bych vás moc chtěla aby jste dojeli do Hustopeč u Brna na Základní škola Komenského 2 jsem v 8.B

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Populární blogy

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.