24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Originální dárek pro přítele s nabušeným obsahem

22.01.2022

Hledáte originální dárek pro přítele? Rád si váš přítel občas zajde do posilky, na kolo nebo si jen tak zacvičí doma? Máme pro vás tip na opravdu netradiční dárek, který přítele ohromí nejen svým unikátním obsahem, ale i zábavným otevíráním.

A co to je? Je to originální dárková Manboxeo Bedna + páčidlo od Manboxeo.cz. Ručně zpracovaná dřevěná Bedna, kterou musí nejprve muž vypáčit, aby se k prémiovému obsahu dostal. To je prostě ten nejlepší dárek pro přítele, který mu můžete dát. Už si začínáte představovat, jak se s tímto dárkem popere a jakou radost mu udělá to, co najde uvnitř?
 

Nejlepší dárek pro přítele

Na Manboxeo.cz najdete více než 250+ unikátních obsahů Manboxeo Beden. Pro gurmána, kafaře, pivaře, whiskaře, rybáře nebo Bednu pro fitkaře, která je až po okraj nabitá těmi nejlepšími fitness dobrotami. A jaké z mnoha netradičních produktů najde obdarovaný Bedny? Pojďte se s námi podívat dovnitř:

Stylový shaker ve tvaru bomby

Tenhle stylový doplněk ve tvaru atomové bomby nabudí každého k těm nejlepším výkonům. Patentovaný design s dvojitým těsněním důkladně a rychle promíchá všechny práškové doplňky. Ve spodní části ukrývá šroubovací dávkovač na suplementy nebo jiné drobnosti.

Prvotřídní 100% syrovátkový protein Twix

Tento vysoce kvalitní syrovátkový protein chutná úplně stejně jako oblíbené karamelové tyčinky s mléčnou čokoládou. Díky vylepšenému složení má výsledný nápoj lahodnou krémovou konzistenci, snadno se rozmíchává a nevytváří hrudky.

Spalovač Xtreme Napalm Igniter Shot

Tento spalovač je určený všem, kteří milují aktivní životní styl. Doporučuje se užívat před plánovaným fyzickým vypětím, které předpokládá větší motivaci i koncentraci. Osvěžující příchuť dodá ten správný refresh před výkonem.

Hovězí sušené maso Jerkyboxeo s nižším obsahem soli

Toto jerky je nasolené výhradně solí z Mrtvého moře a neobsahuje lepek ani žádné přidané glutamáty. Konkrétně v tomto hovězím sušeném masu je ale soli o něco méně, aby mohla naplno vyniknout jeho přirozená chuť.

Ozdobte si Bednu, jak se vám zlíbí

Udělejte z tohoto originálního dárku ještě osobnější dárek pro přítele z lásky a ozdobte dárkovou Manboxeo Bednu třeba srdíčky, společnou fotkou, zamilovaným motivem nebo dřevěným, vlastnoručně psaným 3D přáním a posuňte tím tento dárek, ještě na vyšší level.

Tak nezapomeňte

Až budete příště na internetu hledat vychytaný a originální dárek pro přítele, nezadávejte do vyhledávače slova jako praktický nebo univerzální dárek pro muže. Zapamatujte si Manboxeo dárkové Bedny pro muže od Manboxeo.cz.

Manboxeo.cz - Prémiové produkty. Originální balení. Zážitek pro všechny.

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Nové blogy

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.