24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

​Poslouchej své tělo a buď sebejistá, radí youtubová princezna zdravého stylu Sarahs Day

21.5.2018

Foto: @sarahs_day
Je na čase být zdraví a fit, a to společně! Hlásá na svém kanále YouTube populární australská youtuberka Sarah. Je nadšenou fanynkou fitness, přirozeného léčení, krásy a holistického přístupu k životu. Svými videi a Instagramem je inspirativní nejen pro ženy v Austrálii. Tahle holka má smysl pro humor. Neukazuje jen dřinu, cvičení a dietní recepty! S ní je denní trénink i zábavou, která se ti přizpůsobí.

Mít se ráda je základ! Není to žádný hloupý výmysl! :-D Australská youtuberka Sarah je krásným příkladem toho, jaké plody přináší láskyplná celostní péče o sebe. K tomu jí pomáhá nejen fitness, ale také zdravé recepty a sázka na přirozené hojení těla za pomoci domácích prostředků. Není potřeba tvrdá chemie, když pomůže prostě změna životního stylu!

Sarah je úspěšná youtuberka a úžasná princezna holistického přístupu k životu, fotkami v tomto duchu zdobí svůj Instagram a ukazuje, že to může být pořádně zajímavá, zábavná a vlastně i příjemná cesta. Na svém YT kanále, kde ji sleduje 658 tisíc odběratelů, podporuje nejen ženy na jejich cestě zdraví a fitness. Vsází na to, že každodenní práce na těle může být i zábavná a přitom flexibilní, praktická i divoká! ;-)

Let’s chat about one of my absolute FAVE topics... ✨skincare✨ For some of my new sissy’s here, you may not know that I actually started Sarah’s Day because of my severe hormonal acne. I was desperate to cure my skin naturally so I kind of dedicated...my life! To researching, trialing and finding out what products would give me clear skin. As much as I’m the princess of an overwhelmingly long caption 😂 today I just wanted to list a few of my fave SKIN FOODS that helped and STILL help keee my skin clear and glowing! 🥑Healthy fats like flax seed, hemp seeds, coconut oil, walnuts and avo 🥛Probiotics + prebiotics 🍯anti inflammatory ingredients like turmeric, greens and organic berries 🍇Antioxidants and vitamin c coming from fresh fruit, my @tropeaka Powders, particularly camu, matcha and açai. Clearing my skin was a complex journey involving food, lifestyle factors and topical products. Let me know if you’re interested in me talking about skin QUALITY and scarring because I can definitely shed some light on that too!

Příspěvek sdílený Sarah (@sarahs_day),

"Vytvořila jsem dva osmitýdenní fitness průvodce, které fungují ruku v ruce a zcela transformují vaše tělo i postoj k fitness,“ píše na své blogu Sarah. Chce tě jednoduše přimět k tomu, abys trénovala s láskou a užívala si pocení, stejně jako ona. Skvělý nápad, co myslíš? :-D Než se pustila do blogování, trpěla nepříjemnou hormonální formou akné, a tak hledala na YouTube, jak si pomoci holistickou cestou. Tuhle etapu zvládla a dělí se o tipy, jak si s akné poradit a pečovat o pleť. Vědělas, že kurkuma je silná protizánětlivá látka? Sarah radí smíchat kurkumový prášek s lžičkou kvalitního medu Manuka a snížit tak zčervenání kůže a podpořit hojení a regeneraci. Celý recept na jejím blogu. 

K tomu ukazuje i další příběhy žen, které svou "transformaci“ zvládly.

Často točí videa se svým přítelem, společně jsou před kamerou pozitivně nabitou dvojkou, občas hýří bláznivými nápady, přináší reálné vlogy ze svého života a inspiraci pro fitness, zdravý životní styl, recepty a holistický přístup k léčení těla. Ukazuje, že každý den může být jiný a že se nemusíš nudit.

BLOG: https://www.sarahsday.com
YT: Sarahs Day
INST: @sarahs_day

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Populární blogy

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.