24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Připoj se a… odpoj se: Dej si s námi Den offline!

17.09.2019

Foto: @floweecz
Alespoň jednou za rok si dát detoxikační rituál. Den bez internetu a sociálních sítí. Ano, čteš správně! Prostě Den offline. Den, z kterého se stává pomalu národní tradice a ke kterému se jen vloni připojily desítky známých influencerů, mezi nimi Kovy, Shopaholic Nicol nebo zpěvačka Ewa Farná. Připoj se letos do sítě Dne Offline a vypni alespoň na 24 hodin social svět. Letos v sobotu 21. září.

Také letošní ročník poutá pozornost řady hvězd sociálních sítí. Být Den offline mají v plánu například Anička Šulc, Adam Mach, Johny Machette, Not So Funny Any s Amcem či Carrie Kirsten i Andy Coconut. Připojit se k nim, "vzít“ si jednoduše den volna můžeš také ty. Bez mobilů, počítačů, Facebooků, Youtubů a Instagramů.

Jak na to? Vyfoť se s cedulkou zhruba o velikosti A4, kam si vlastnoručně tužkou nebo perem napiš #denoffline. Můžeš být i kreativní a něco přimalovat. 😊 A nezapomeň inspirovat ostatní a připoj pár slov o tom, jak tento den strávíš, nebo o tom, co pro tebe online/offline balanc znamená.

Pak před Dnem offline sdílej tuto fotku na svém účet, jednou či dvakrát, například pár dní před a jeden den před.

A pak se 21. září odpoj a užit si volno, třeba se svými blízkými. Klidnější, přirozenější, bez online vymožeností. 😊

Jdeš do toho s námi? Pak se poděl dolů do komentářů, jak si tento den plánuješ užít nebo zpětně, jak sis ho užil/a. Těšíme se na tvůj příspěvek a zážitky! 😉

Den offline druhým rokem připravuje mediální společnost Flowee a podpořilo ho také Národní centrum pro bezpečnější internet.

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Populární blogy

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.