24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Vystupte z řady a blýskněte se neotřelým šperkem

19.07.2019

Dnešní svět leží u nohou těm jedincům, kteří hledají cesty, jak se odlišit a nesplynout s uniformovaným davem. Diferencovat se můžete svými činy, názory nebo na sebe můžete upozornit svým outfitem. Taky za vás můžete nechat mluvit vaše doplňky, konec konců, to je jejich poslání. Než ale vezmete úprkem klenotnictví, podívejte se, na co se zaměřit.

Originální kousky


Slyšely jste někdy o černém rhodiu? A dokážete si z něj představit nějaký šperk? Co třeba rovnou snubní prstýnky? Ty jsou klenotem, jenž vás bude doprovázet (doufejme) celý život. Aby vás pohled na vaši levou ruku časem neomrzel, dejte si s výběrem opravdu záležet. Nebojte se experimentovat a pojďte do těchto bláznivých, černých snubáků! Můžete si být s partnerem jisti, že takový klenot se jen tak neokouká. Spolu s ním nevybledne ani vzpomínka na váš den D. Kromě toho, že se všichni nad tímto kouskem s obdivem pozastaví, budou chtít o vaší veselce vyprávět. Lepší než koukat na svatební video!

 

 

Minimalistické skvosty


Móda je jako obrovský kruh, který se točí bez přestání. To, čemu jsme se včera smáli, je dnes in. Aby si na vás nedošlápla módní policie, obstarejte si minimalistické šperky, které jsou nepřekonatelné. Svým nevtíravým designem skvěle doplní boho outfit i punkový úbor. Dají se dle gusta kombinovat nebo vrstvit, obdivné pohledy však přitáhnout i jako solitér.


Srdíčko zaplesá všem milovníkům geometrie, protože tento typ šperků si v ní vyloženě libuje. Takový evergreen, jako je stříbrný náhrdelník s minimalistickým přívěskem bude slušet jak sportovnímu dekoltu, tak nádherné siluetě s výraznějšími křivkami. Pořiďte si jeden z těchto nadčasových doplňků a buďte šik dnes i zítra.


Netradiční diamanty


Dalším způsobem, jak na sebe strhnout pozornost je nechat diamanty dělat to, co umí nejlépe. Tedy třpytit se široko daleko. Chcete-li ale pozvednout těchto vašich “pár” minut slávy na vyšší level, vsaďte na netypické sourozence těchto „běžných“ skvostů. Seznamte se s drahokamem černým jako noc nebo typem salt’n’pepper. Diamantové náušnice s těmito prvky skvěle podtrhnou váš look, ať už má jít o denní eleganci nebo večerní vášeň.


Máte chuť vyrazit vstříc novým zážitkům pouze v přirozeném duchu? Ani v tom případě se nemusíte vzdávat nejlepších přátel ženy, jak diamanty nazývala smyslná Marilyn. Ozdobte se doplňkem s tímto neopracovaným skvostem. Buďte si jistá, že jeho surovost mu na třpytu rozhodně neubírá.

 

 

Kromě originality jednotlivých cenností se můžete také odlišit jejich kvalitou. Vystupte z konzumní řady a sáhněte po těch kouscích, které nebudou záležitostí jedné sezóny. Jak říká klasik: Nejsme tak bohatí, abychom si kupovali levné věci. No ne?

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.