24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Zpestřete si intimní život

15.09.2019

Popularita hraček pro dospělé se za poslední desetiletí rapidně zvýšila. Tabu obklopující vibrátory a erotické pomůcky se rozplývá. Proč je tomu tak?

Mnoho párů již moc brzy truchlí nad ztrátou fyzické blízkosti ve formě erotických her nebo sexu jako takového, i když se partneři vzájemně milují a komunikace ve vztahu není problém..). Domněnka, že používání sexuální hračky znamená, že váš partner není dost dobrý milenec, je jedna z nejčastějších mylných představ. Obava, že sexuální hračka vás jako milence úplně nahradí, je zcela neopodstatněná.

 

Proč sáhnout po “hračce”?

Erotická přitažlivost a energie ve vztahu přináší zdraví těla a mysli. Mnoho lékařských výzkumů naznačuje, že když se lidé snaží “relaxovat” pomocí sexuální aktivity, je pak jejich zdraví lepší a zpomaluje se dokonce i stárnutí tělesných buněk a tkání. Partneři (nebo singles) v současnosti mohou využít různé způsoby, jak znovu nastartovat nebo zlepšit svůj sexuální život. Pokud nepatříte mezi lidi střídající partnery nebo milence, máte na výběr některý z ověřených online diskrétních sexshop-ů. Moderní sexshopy nabízí stovky položek nejrůznějšího tovaru a zboží online. Erotické pomůcky pro muže nebo ženy můžete nakoupit přesně dle vašich potřeb. Společnost s nadšením a popularitou akceptovala fakt, že orgasmus v jakékoliv míře je pro tělo zdravý.


Jasný vítěz

Nejvyhledávanější erotickou pomůckou je dlouhodobě vibrátor. Před pár desetiletími by vlastnictví nepřiznala žádná žena (nebo muž). Dnes je to spíš opačně. Ne jednomu páru právě erotické pomůcky jako například párový vibrátor zachránili celý vztah!


Začlenění sexuálních hraček může posílit vztah a sexuální uspokojení každého, kdo je otevřený a respektuje svoje nebo partnerovy touhy. Sexshopy tak mohou být součástí našich životů, zvlášť pokud žijeme singl nebo si chceme letité soužití a sexuální život ozvláštnit a zpestřit.

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.