24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Proč je nová ŠKODA Fabia setsakramentsky cool?

31.08.2018

Zdroj: ŠKODA Storyboard
Dvacetiletá "babička“ ŠKODA Fabia, autíčko prověřené doslova miliony řidičů, letos prošla rozsáhlou modernizací a může se pochlubit spoustou luxusních designových vylepšení i nejnovějších technických upgradů.

+ Omlazení vzhledu

Už na první pohled jsou předek i zadek auta subtilnější a svěžejší, a to hlavně díky zakulacení a zmenšení světel a přepracování masky chladiče. Světla jsou navíc vybavená LED technologií, která byla ještě před několika lety výsadou těch nejdražších modelů nejvyšších tříd. Interiér je vymazlený elegantní palubní deskou a dvoubarevnými potahy sedadel.

+ Prostor na vše potřebné

Omlazená Fabia je malé auto s velkým zavazadlovým prostorem dostupné pro jednotlivce, páry i menší rodiny. Větší rodiny spíše sáhnou po prostornější prodloužené Fabia Combi. Je to univerzální parťák do města i na cesty.

Zdroj: ŠKODA Storyboard

+ Nápomocné technologie

Vaši bezpečnost zvýší vyladěné pokročilé asistenční funkce. Neradi jezdíte v noci? Vyzkoušejte Asistenta dálkových světel (Auto Light Assist). Ten přepíná z dálkových na potkávací světla automaticky, jakmile systém detekuje protijedoucí vozidlo. Nově je k dispozici Asistent hlídání mrtvého úhlu (Blind Spot Detection), který upozorňuje na přítomnost vozidel v mrtvém úhlu nebo na zezadu rychle se přibližující auto. A kdo z nás rád parkuje? Výhrou v loterii je asistent vyparkování (Rear Traffic Alert), který zadní parkovací kamerou monitoruje, co se děje za vozidlem, a varuje před kolizí při couvání.

+ Stoprocentní připojení

Kontakt se světem umožní boží 6,5palcový displej multimediálního infotainmentu se systémem Swing. Protože klasické handsfree už je out. Tyhle mobilní online služby ŠKODA Connect jsou vysoce použitelnou záležitostí. Mimo jiné nabízí navigaci zohledňující online dopravní situaci v reálném čase (Online Traffic Information) a SmartLink+ zrcadlící funkce Vašeho mobilu.

Zdroj: ŠKODA Storyboard

+ Auto na míru

Užijete si super široké možnosti individuální konfigurace vlastností i vzhledu. Toužíte po automatické převodovce (DSG)? Cestujete často s partou nebo rodinou a chcete i zadním sedadlům dopřát USB port? Chcete jinou barvu střechy než zbytku karoserie? Vytuňte si svého mazlíka k jedinečnosti. Ovlivněte barvu kol, zpětných zrcátek, panelu v přístrojové desce, výplní dveří a čalounění. 

+ Milé maličkosti

Miluju maličkosti. Třeba simply clever škrabka na led je vlastně 2 v 1, protože s ní si můžete změřit hloubku dezénu pneumatik. Na bezpečnosti přece záleží, ne?

Zdroj: ŠKODA Storyboard

+ Obecné výhody ŠKODA

Fabia letos končí s dieselovými motory, ale ve své modernizované verzi nabízí kombinaci perfektních jízdních vlastností a nízké spotřeby. Spousta těchto a dalších vychytávek je navíc zahrnuta už v základní výbavě. Příplatky za další funkce jsou většinou nižší než doposud. Nevěříte? Kompletní ceník a on-line konfigurátor ŠKODA už je k dispozici. Standardní škodovácké výhody jistě netřeba připomínat – servis všude, dostupné ceny, česká tradice. Škoda je zkrátka simply clever a navíc fakt hezká.

Chcete se o výhodách nové Fabie přesvědčit sami? Ozvěte se autorizovanému prodejci Auto Opat. 

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.