24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

S atopií na slunce s novinkou od Laboratoří A-DERMA!

10.7.2017

Každý, kdo má atopický ekzém ví, jak je důležité tuto křehkou kůži chránit před slunečními paprsky. 
Pokud ty nebo třeba tvoje děťátko patříte mezi atopiky a chcete si léto bezstarostně užít, otestuj letošní novinku od francouzské dermokosmetické značky A-DERMA, PROTECT AD SPF 50+, který dokonale odpovídá potřebám atopické kůže nejen specifickým složením, ale i absencí parfemace a příjemnou texturou.

 

Pokud jsi o značce A-DERMA dosud neslyšela, následující řádky jsou určené právě tobě. A-DERMA je francouzská dermokosmetická značka s přírodní rostlinnou účinnou látkou, která více než 30 let pečuje o křehkou/fragilní kůži. Nabízí přípravky určené pro atopickou kůži, ale také pro pleť se sklonem k akné a v letošním roce rozšířila své portfolio o novou produktovou řadu na opalování A-DERMA PROTECT.

Jaké jsou její výhody?
Přípravky A-DERMA PROTECT obsahují minimum filtrů, přičemž dokáží zajistit tu nejvyšší ochranu před slunečními paprsky. Jejich složení je vysoce bezpečné a voděodolné. Avšak ochrana filtry před slunečním zářením může být nedostatečná. Obzvlášť křehká fragilní kůže vyžaduje speciální péči a ochranu před sluncem. Proto Laboratoře A-DERMA přidaly do složení inovativní aktivní látku, Olej z výhonků ovsa Rhealba®, bohatý na jedinečnou molekulu lipidu – Barriestolide® s patentovaným účinkem posilující kožní bariéru. Olej z výhonků ovsa Rhealba® má antioxidační účinek a chrání DNA buněk. Navíc poskytuje detoxikační účinek (odstraňuje toxické proteiny v buňkách), což je na trhu sluneční ochrany zcela jedinečné.

Produktovou řadu A-DERMA PROTECT tvoří 6 přípravků sluneční ochrany a 1 přípravek péče po opalování. Jedinečností řady PROTECT jsou dva přípravky, PROTECT AD Krém speciálně vyvinutý pro kůži se sklonem k atopii, a PROTECT AC Zmatňující fluid vhodný pro pleť se skonem k akné. Zbývající 4 přípravky sluneční ochrany jsou určené pro křehkou/fragilní kůži celé rodiny. Všechny přípravky sluneční ochrany A-DERMA PROTECT mají SPF 50+.
Seženeš je v lékárně.

Testovat se bude letošní novinka A-DERMA PROTECT AD KrémSPF 50+, speciálně vyvinutý pro kůži se sklonem k atopii.

Prázdniny začaly a sluníčko poctivě plní svoji úlohu, není důvod váhat! Přečti si podmínky a zapoj se :-)

JAKÁ ŽE JSOU PRAVIDLA VÝZVY?

1) Výzva je určena pouze pro české a slovenské blogerky s aktivním blogem.

2) Napiš nám do komentářů, jak dlouho atopií ty, nebo někdo ve tvém okolí trpí.

3) Do 20. 7. vybereme 10 z vás, kterým zašleme produkt A-DERMA PROTECT AD SPF 50+ k
    vyzkoušení

4) Vybrané blogerky napíší článek o tom, jak byly s opalovací ochranou spokojené, připojí
    fotografie, a umístí odkaz na něj opět dolů do komentářů a to do 20. 8. 2017.

5) V článku musí být zmíněno, že se jedná o výzvu pro portál blogerky.cz, opět s odkazem

JAKÁ CENA ČEKÁ NA TU NEJLEPŠÍ?

Tentokrát si můžeš výhru vybrat sama! A ne jednu, dokonce hned dvě. Vítězná recenze bude odměněna 2 produkty A-DERMA: přípravkem na hygienu a přípravkem na péči podle tvého vlastního výběru.

Hodně štěstí! :-)

Komentáře

Elizabeth Lore 13.7.2017 9:10

Krém bych chtěla pro svého šestiletého kluka. Syn měl citlivou pokožku se sklony k podráždění vždycky, zarudlá kůže v zimě i v létě. Bohužel. Zatím jsem zkoušela jen pár produktů z lékárny, ale tohle se mi zamlouvá mnohem víc. Každá taková novinka mě samozřejmě zajímá.

www.elizabethlore.cz

elizabethlore@seznam.cz

UltimateChic 13.7.2017 11:27

Krásný den,

ráda bych se zúčastnila výzvy o získání krému A-DERMA PROTECT pro mou dceru (2 roky), kterou už od narození trápí citlivá pokožka. Protože se brzy chystáme k moři, kde je pokožka mnohem víc sužována sluncem a k tomu ještě i slanou vodou, byla bych ráda, kdyby jsme k péči o její pokožku vyzkoušeli něco speciálního a to A-DERMA PROTECT určitě je.

Maru z Ultimate Chic

Ultimatechic.blogspot.cz, Ultimatechic@email.cz

Tereza Blog 17.7.2017 7:00

Přeji krásný den, ráda bych se zúčastnila výzvy pro sebe a své dvě dcerky , já asi od tří let trpím na atopický ekzém, momentálně mám sice klidnější fázi , ale v oblasti krku a rukou se mi ekzém stále vrací, u dcer se stále modlím , aby se jim tato nemoc neprojevila a proto se hodně věnuji i prevenci, která si myslím, je velmi důležitá. Opalovací přípravek přímo pro atopiky je pro mě docela novinkou.

Tereza z TEREZA blog

https://terezablog0.blogspot.cz/

ok-makeup 18.7.2017 14:07

Atopický ekzém mám už několik let, proto moc ráda vyzkouším ochrana proti sluníčku se pro mojí bledou pleť vždycky hodí.

www.ok-makeup.cz

Aja Beautylife 19.7.2017 20:05

Mám solární alergii a ekzém, takže se velice ráda zapojím

www.Beautylife-byAja.blogspot.cz

FromLenka 20.7.2017 5:39

Mám alergiu na slnko a preto siaham vždy po vyšších faktoroch opaľovacích krémov. Ochrana pred slnkom je pre mňa veľmi dôležitá. Rada by som vyskúšala, preto tieto produkty. Lenka (www.fromlenka.sk)

Růžová rtěnka 20.7.2017 8:22

Krásný den přeji,
já naštěstí s atopii problémy nemám, ale bohužel má sestra ano, takže by jí určitě moc potěšilo, kdyby jí produkt pomohl.

Kontaktní údaje - www.nela-prochazkova.blogspot.cz
cumanelka@gmail.com

S pozdravem,
Procházková Nela

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.