24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Neotálejte se svojí cestou za sny

15.06.2017

Pokud zvažujete navštívit nějaké to vzdálenější místečko a ne a ne se k cestování rozhoupat, přečtěte si náš další tip na článek z blogu Cesta za sny. Třeba vás k výletu inspiruje, nebo si alespoň zkrátíte chvíli nad zajímavým článkem.

Nemusíte se vydat hned na druhý konec světa, byť by to nebylo někdy k zahození. Utéct a začít na zcela novém a neznámém místě znovu. Ale i takový prodloužený víkend, či měsíc v zahraničí může být velmi dobrodružný a nezapomenutelný zážitek. Přinášíme úryvek ze článku o cestě z Thajska do Kambodži :-)

"Vstáváme v šest ráno, abychom měli dostatečnou rezervu. Z rezortu nám volají taxi, ale víza do Kambodže nám vytisknout nemohou, prý jim nejde tiskárna. Čekání na taxi, které tu prý mělo být hned, už nás nerozhodí, dřív nebo později přijede. Spíš tedy později, ale stíháme loď v 8, což se nám ještě jeví jako dobrý čas na místní poměry. V přístavu Laem Sok už čekají naháněči do autobusů a taxíků do dalších destinací. Pokud nemáte transport přímo od hotelu přes agenturu a jedete po vlastní ose, je možné vzít autobus zde. Jezdí nejen do Siem Reap, ale i po Thajsku. My bereme taxi na imigrační s tím, že se pak vrátíme do přístavu a vezmeme první autobus, který pojede. Na imigračním strávíme více než hodinu, přítel vyřizováním re-entry víza, já pozorováním vypelichaných koček, nervózním okusováním nehtů, kouřením a přemýšlením, proč mu to sakra trvá tak dlouho..."

Navštivte blog Na cestách za sny. Možná vás to nakopne k té vaší :-)
Zdroj foto: Blog Na cestách za sny

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.