24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Vybráno! Tentokrát máme blogery května! A k tomu novou výzvu. Tak neváhej a zapoj se!

5.6.2018

Foto: M&K International
S novým měsícem je tady vyhlášení blogerky měsíce, která zaujala a také nová výzva! Tentokrát výběr nebyl taková klasika, jak býváme zvyklí, rozhodně nedošlo na fashion a beauty záplavu. :-) I "vítězka“ je tak trochu netradiční. Vybrali jsme Kláru & Mathewa s jejich blogem M&K International. Inspirují svým příběhem, tipy z cest i střípky ze života. Nechybí ale ani další objevené talenty a samozřejmě nová výzva! Tak neváhej a zapoj se! ;-)

Mathew a Klára. Potkali se poprvé v prosinci roku 2011. Nejdřív si psali a pak z toho byla láska. Pak Mathew přijel natrvalo a začali spolu bydlet. A pak také fotit, točit videa a psát blog. A tak vznikl M&K International, blog plný tipů z cest, dobrého jídla a recenzí a taky střípků z jejich společného života. Na Instagramu má jejich profil 827 sledujících a čiší z něj pohoda, kterou tahle dvojice blogerů dokáže společně přenést skrze svou tvorbu až k nám. Zatímco jejich blog je česko-anglický, svoje videa natáčí v angličtině.
Mathew & Klára nás teď budou provázet měsícem červnem jako jeho blogerské tváře. Těšte se na rozhovor s nimi a pokud využijí příležitost, také na jejich inspirativní články přímo pro vás, čtenářky a čtenáře Blogerky.cz! ;-)

BLOG: M&K International
IG: @mnk.international
YT: M&K International Prague 

Zajímavých zpestřením je také další talentovaná blogerka Iva Baltaretu, autorka blogu www.diyprojekty.cz zasvěceného tvoření, kreslení a nápadům na dekorace. Krom toho Iva ráda přináší tipy na různé akce, sama navíc připravuje tvůrčí workshopy pro děti i dospělé a právě teď u ní běží 30denní kreslící výzva. Iva nás zaujala svou kreativitou a inspirativním duchem, kterého vkládá do své tvorby a projektů. Kromě toho se podílí na organizaci Blogerfestu 2018, který vypukne v Praze už tento víkend 9. června. ;-)

BLOG: www.diyprojekty.cz
IG: @diyprojekty.cz 
FB: DIY projekty 

Foto: @diyprojekty.cz 

Do třetice se o zajímavý tip postarala blogerka Karolína ze Slovácka. Píše si blog Life with Carol a občas zabrousí také do youtuberských vod. Baví ji nejen móda a kosmetické trendy, ale přináší také cestovatelské tipy, DIY a posty pro milovníky jezevčíků. ;-)

BLOG: www.lifewithcarol.cz
IG: @lifewithcarol
FB: Life with Carol
YT: Life with Carol 

Foto: www.lifewithcarol.cz

Moc se těšíme na spolupráci s vámi, vybranými blogerkami (a blogerem :-)) a na vaše nové nominace!

Výzva pro měsíc ČERVEN právě odstartovala. Pomůžeš nám najít novou tvář Blogerky.cz a zároveň blogerku měsíce ČERVNA? Neváhej a piš nám svoje tipy na blogy a nominace do komentářů pod článkem! Příště můžeš být vybranou blogerkou TY! ;-)

Hledáme talentované tvůrce, kteří vás inspirují a přinášejí radost. Výzvu také můžeš dál šířit a doporučit svým kamarádům a známým.  

Naše pravidelné výzvy jsou skvělou příležitostí, jak představit svůj blog, Instagram či kanál na YouTube našim čtenářům, oslovit nové fanoušky a posunout se zase o krok dál. ;-)
Začátkem července vybereme novou blogerku měsíce. Tvořte, šiřte inspiraci a podporujte se. ;-)

Komentáře

Skarkis-ka 5.6.2018 12:33

zdravím, mezi mé oblíbené blogy patří hlavně už známější blogy jako dblog, anie songe, smootýčko apod.. A tak bych ráda ukázala ten svůj, věřím, že můj blog je dobrý a zajímavý.
www.skarkiska.cz

Elizabeth Lore 6.6.2018 8:46

Tak to zkusím já se svým blogem Elizabeth Lore. Sice už u vás článek mám, ale blogerkou měsíce jsem nebyla a už by to chtělo! Tak snad tentokrát.

www.elizabethlore.cz

Z vybraných blogerů v dnešním postu fandím Ivě! Má krásné výrobky a nápady. Další blogerka, u které si člověk řekne, že je šťestí, že s blogovaním začala!

Jenovéfa E 11.6.2018 14:29

Tak jsem doufala, že do třetice a navíc v "mym" měsíci, tedy květnu, to vyjde... A zase nic... Tak tedy znovu .

Má dva kluky a dvě holčičky.
Mateřství si užívá už desátým rokem.
Za nic na světě by tu jízdu nevyměnila.
A už víc jak rok o tom píše blog Ze života čtyřmatky...

https://ctyrmatka.blogspot.com/

tori_vitek 27.6.2018 12:56

Věřím v lepší zítřky ✌️♥️ a proto jsem se dala do vytvoření webu www.zivotodpadu.cz
Tímto webem chci informovat lidi, jak lépe přistupovat k planetě a najít si rozumný přístup k ochraně a ekologii. Žádný ekoterorista!

Takže přihlašuji do výzvy tento informačně naučný portál @zivotodpadu

Přeji všem úspěch v této výzvě
Pura Vita ♥️✌️

PetraM. 28.6.2018 5:55

Ahoj,
ráda bych se taky představila a nominovala

Před pár lety jsem sbalila rodinku, saky paky a přestěhovala se z Prahy na vesnici, kde jsme si začli žít svůj sen a starat se o zahradu. Jako puberťačka jsem rýpání v zemi nesnášela, ale teď jsem si ho zamilovala. A o tom, jak se s tou naší hroudou sžívám, píšu blog Petrazahradnici.cz. Ráda bych lidi motivovala k tomu, aby si pěstovali vlastní zeleninu a vymalovali svět kolem sebe pomocí kytek. Jde to docela snadno a chemie už jsme měli všichni dost, ne?

Přeju krásné léto,
Petra

ErikaB 28.6.2018 6:28

Ak začnete blogovať po 40-tke, máte fashion blog, no pritom sa obliekate takmer výhradne z druhej ruky a Vaše posty sú všehochuťou myšlienok voľne behajúcich v hlave a ukladajúcich sa písmeno po písmene na obrazovku, vznikne z toho môj blog.
www.vstrednomveku.sk

Vitajte, čítajte a aj fotky obzerajte.
Prajem krásny deň, Erika

Terky Mamazon 28.6.2018 6:31

Zdravím, přijde mi divné nominovat se sama, ale proč ne. Píšu blog TeraPIJE. Znamená to terapie psaním a mé jméno TEREza, a to, že si k psaní dám ráda sklínku. Dělám také dopisy v lahvi, což jsou dopisy pro lidi, kteří to potřebuji. Píšu o nevšedních tématech o výstavě nahých ženských těl nebo o depresi. Snažím se to brát s humorem. Najdete je zde:

https://www.terapije.cz/uterky-u-terky

Terka

Deni Hartmannová 28.6.2018 15:03

Připadám si jako hrozný egoista a sobec, když nominuju sebe, ale říká se, že zkusit se má všechno, že jo
http://denihartmannova.com/

Martina Redakce Blogerky.cz 3.7.2018 13:07

Milé blogerky, všem Vám za redakci Blogerky.cz děkujeme za Vaše nominace! Brzy vyjde na webu článek s vyhlášenými vítězkami a nominací na nový měsíc! Sledujete Blogerky.cz a užijte si parádní léto, prázdniny a dovolené.
Martina

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.