24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Vybráno! Tentokrát máme blogery května! A k tomu novou výzvu. Tak neváhej a zapoj se!

05.06.2018

Foto: M&K International
S novým měsícem je tady vyhlášení blogerky měsíce, která zaujala a také nová výzva! Tentokrát výběr nebyl taková klasika, jak býváme zvyklí, rozhodně nedošlo na fashion a beauty záplavu. :-) I "vítězka“ je tak trochu netradiční. Vybrali jsme Kláru & Mathewa s jejich blogem M&K International. Inspirují svým příběhem, tipy z cest i střípky ze života. Nechybí ale ani další objevené talenty a samozřejmě nová výzva! Tak neváhej a zapoj se! ;-)

Mathew a Klára. Potkali se poprvé v prosinci roku 2011. Nejdřív si psali a pak z toho byla láska. Pak Mathew přijel natrvalo a začali spolu bydlet. A pak také fotit, točit videa a psát blog. A tak vznikl M&K International, blog plný tipů z cest, dobrého jídla a recenzí a taky střípků z jejich společného života. Na Instagramu má jejich profil 827 sledujících a čiší z něj pohoda, kterou tahle dvojice blogerů dokáže společně přenést skrze svou tvorbu až k nám. Zatímco jejich blog je česko-anglický, svoje videa natáčí v angličtině.
Mathew & Klára nás teď budou provázet měsícem červnem jako jeho blogerské tváře. Těšte se na rozhovor s nimi a pokud využijí příležitost, také na jejich inspirativní články přímo pro vás, čtenářky a čtenáře Blogerky.cz! ;-)

BLOG: M&K International
IG: @mnk.international
YT: M&K International Prague 

Zajímavých zpestřením je také další talentovaná blogerka Iva Baltaretu, autorka blogu www.diyprojekty.cz zasvěceného tvoření, kreslení a nápadům na dekorace. Krom toho Iva ráda přináší tipy na různé akce, sama navíc připravuje tvůrčí workshopy pro děti i dospělé a právě teď u ní běží 30denní kreslící výzva. Iva nás zaujala svou kreativitou a inspirativním duchem, kterého vkládá do své tvorby a projektů. Kromě toho se podílí na organizaci Blogerfestu 2018, který vypukne v Praze už tento víkend 9. června. ;-)

BLOG: www.diyprojekty.cz
IG: @diyprojekty.cz 
FB: DIY projekty 

Foto: @diyprojekty.cz 

Do třetice se o zajímavý tip postarala blogerka Karolína ze Slovácka. Píše si blog Life with Carol a občas zabrousí také do youtuberských vod. Baví ji nejen móda a kosmetické trendy, ale přináší také cestovatelské tipy, DIY a posty pro milovníky jezevčíků. ;-)

BLOG: www.lifewithcarol.cz
IG: @lifewithcarol
FB: Life with Carol
YT: Life with Carol 

Foto: www.lifewithcarol.cz

Moc se těšíme na spolupráci s vámi, vybranými blogerkami (a blogerem :-)) a na vaše nové nominace!

Výzva pro měsíc ČERVEN právě odstartovala. Pomůžeš nám najít novou tvář Blogerky.cz a zároveň blogerku měsíce ČERVNA? Neváhej a piš nám svoje tipy na blogy a nominace do komentářů pod článkem! Příště můžeš být vybranou blogerkou TY! ;-)

Hledáme talentované tvůrce, kteří vás inspirují a přinášejí radost. Výzvu také můžeš dál šířit a doporučit svým kamarádům a známým.  

Naše pravidelné výzvy jsou skvělou příležitostí, jak představit svůj blog, Instagram či kanál na YouTube našim čtenářům, oslovit nové fanoušky a posunout se zase o krok dál. ;-)
Začátkem července vybereme novou blogerku měsíce. Tvořte, šiřte inspiraci a podporujte se. ;-)

Komentáře

Skarkis-ka 05.06.2018 12:33

zdravím, mezi mé oblíbené blogy patří hlavně už známější blogy jako dblog, anie songe, smootýčko apod.. A tak bych ráda ukázala ten svůj, věřím, že můj blog je dobrý a zajímavý.
www.skarkiska.cz

Elizabeth Lore 06.06.2018 8:46

Tak to zkusím já se svým blogem Elizabeth Lore. Sice už u vás článek mám, ale blogerkou měsíce jsem nebyla a už by to chtělo! Tak snad tentokrát.

www.elizabethlore.cz

Z vybraných blogerů v dnešním postu fandím Ivě! Má krásné výrobky a nápady. Další blogerka, u které si člověk řekne, že je šťestí, že s blogovaním začala!

Jenovéfa E 11.06.2018 14:29

Tak jsem doufala, že do třetice a navíc v "mym" měsíci, tedy květnu, to vyjde... A zase nic... Tak tedy znovu .

Má dva kluky a dvě holčičky.
Mateřství si užívá už desátým rokem.
Za nic na světě by tu jízdu nevyměnila.
A už víc jak rok o tom píše blog Ze života čtyřmatky...

https://ctyrmatka.blogspot.com/

tori_vitek 27.06.2018 12:56

Věřím v lepší zítřky ✌️♥️ a proto jsem se dala do vytvoření webu www.zivotodpadu.cz
Tímto webem chci informovat lidi, jak lépe přistupovat k planetě a najít si rozumný přístup k ochraně a ekologii. Žádný ekoterorista!

Takže přihlašuji do výzvy tento informačně naučný portál @zivotodpadu

Přeji všem úspěch v této výzvě
Pura Vita ♥️✌️

PetraM. 28.06.2018 5:55

Ahoj,
ráda bych se taky představila a nominovala

Před pár lety jsem sbalila rodinku, saky paky a přestěhovala se z Prahy na vesnici, kde jsme si začli žít svůj sen a starat se o zahradu. Jako puberťačka jsem rýpání v zemi nesnášela, ale teď jsem si ho zamilovala. A o tom, jak se s tou naší hroudou sžívám, píšu blog Petrazahradnici.cz. Ráda bych lidi motivovala k tomu, aby si pěstovali vlastní zeleninu a vymalovali svět kolem sebe pomocí kytek. Jde to docela snadno a chemie už jsme měli všichni dost, ne?

Přeju krásné léto,
Petra

ErikaB 28.06.2018 6:28

Ak začnete blogovať po 40-tke, máte fashion blog, no pritom sa obliekate takmer výhradne z druhej ruky a Vaše posty sú všehochuťou myšlienok voľne behajúcich v hlave a ukladajúcich sa písmeno po písmene na obrazovku, vznikne z toho môj blog.
www.vstrednomveku.sk

Vitajte, čítajte a aj fotky obzerajte.
Prajem krásny deň, Erika

Terky Mamazon 28.06.2018 6:31

Zdravím, přijde mi divné nominovat se sama, ale proč ne. Píšu blog TeraPIJE. Znamená to terapie psaním a mé jméno TEREza, a to, že si k psaní dám ráda sklínku. Dělám také dopisy v lahvi, což jsou dopisy pro lidi, kteří to potřebuji. Píšu o nevšedních tématech o výstavě nahých ženských těl nebo o depresi. Snažím se to brát s humorem. Najdete je zde:

https://www.terapije.cz/uterky-u-terky

Terka

Deni Hartmannová 28.06.2018 15:03

Připadám si jako hrozný egoista a sobec, když nominuju sebe, ale říká se, že zkusit se má všechno, že jo
http://denihartmannova.com/

Martina Redakce Blogerky.cz 03.07.2018 13:07

Milé blogerky, všem Vám za redakci Blogerky.cz děkujeme za Vaše nominace! Brzy vyjde na webu článek s vyhlášenými vítězkami a nominací na nový měsíc! Sledujete Blogerky.cz a užijte si parádní léto, prázdniny a dovolené.
Martina

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Populární blogy

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.