24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Vánoční filmy podle známých youtuberek

24.12.2016

Co by to bylo za Vánoce bez alespoň jednoho filmu, který nabudí tu správnou atmosféru? Uvařit si oblíbený horký nápoj, hodit nohy nahoru a zadívat se do krásného zamilovaného příběhu, kouzelné pohádky nebo komedie, která vás rozesměje za každých okolností.

Vánoční koleda

Krásný příběh, který byl natočený v několika zpracováních a je na motivy známé knihy od Charlese Dickense. Co když někdo odmítá kouzlo Vánoc a uniká mu ta pravá pointa krásných svátků? 

Tento pohádkový příběh si oblíbila například Anna Sulc nebo Markéta Venená. A vy už jste ho viděli?

Láska nebeská

Láska je všude kolem nás. Právě to je heslem tohoto skrz naskrz vánočního filmu, který ukazuje příběhy rodin a lidí, životní situace nad kterými vítězíme i prohráváme. Film, u kterého se pobavíte a možná vám i ukápne slza. Právě Láska nebeská je jedním z nejoblíbenějších vánočních filmů například pro Lucku a Nicole z A Cup of Style, Zoe Sugg známou jako Zoellu, Fallenku nebo Shopaholic Nicol.

Grinch

Vánoce bez Grinche už si většina z nás neumí ani představit. Přesto občas narazíme na někoho, kdo tento rodinný vánoční film ještě neviděl. Ať už se budete dívat poprvé, podruhé nebo popáté, Jim Carrey v masce zeleného skřeta, který chce zničit Vánoce se prostě neomrzí. Grinche miluje také Shopaholic Nicol, Markéta Venená nebo Zoella.

Polární express

Kouzelná pohádka, která rozehřeje vaše srdce a připomene tu dávku emocí a přání, kterou jsme zažívali jako děti. Pokud si potrpíte na šťastné příběhy a ještě šťastnější konce, určitě si tento film oblíbíte stejně jako Anna Sulc nebo Fallenka.

Sám doma

Kdo by neznal Kevina? Tenhle blonďatý uličník si splnil vánoční přání, které se mu ale trochu vymklo z rukou. Zatímco jeho rodiče vyšilují míle od domova, Kevin si užívá sám doma a bojuje s dotěrnými zloději vším, co dům dá. Tuto vánoční klasiku si oblíbila nejen Zoella, Fallenka nebo Shopaholic Nicol.

A které filmy máte o Vánocích nejraději vy? :)

Zdroj úvodní foto: youtube.com

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.