24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Top 10 vánočních písniček

25.12.2016

Vánoční písničky naladí tu pravou atmosféru, dostanou nás do sváteční nálady a často připomenou krásný čas strávený s našimi blízkými. Připravili jsme si pro vás takový malý vánoční žebříček songů, které podle nás k vánočním svátkům prostě patří. :)

1. Vánoční - Teri Blitzen a Johny Machette

Loňskými Vánocemi se poprvé linuly tóny písničky od známé youtuberky Teri Blitzen a Johnyho Machette. Někteří z nás si ji zanotovali občas i během roku a už se nemohli dočkat, až si ji zase pustí do té pravé vánoční atmosféry. My bychom ji mohli poslouchat pořád. A vy? :)

2. Last Christmas - Wham!

Naprostá klasika, která se snad nikdy neohraje a neomrzí. Jakmile zazní první tóny téhle super vánoční písničky, může nám být jasné, že Vánoce už jsou opravdu tady. Dočkali jsme se samozřejmě i dalších zpracování, například od Cascady, Taylor Swift nebo Ariany Grande.

3. All I want for christmas is you - Mariah Carey

Neznáme snad nikoho, kdo by tuhle písničku nemiloval. Mariah a její neskutečný hlas dělají z tohoto songu nejen hit, ale také pořádnou challenge pro ty, kteří si ji chtějí zazpívat. Existuje samozřejmě spousta cover verzí, ale originál může být jen jeden. :) 

4. Mistletoe - Justin Bieber

Justin. Někdo ho miluje a někdo nenávidí. Máme ale pocit, že jak jde čas, první skupina se zvětšuje a jeho příznivců stále přibývá. Jeho písnička s názvem Mistletoe (Jmelí), která byla vypuštěna do světa v roce 2011 a zároveň byla prvním singlem vánočního alba, si získala spoustu srdcí. I ta naše. :)

5. Snad se něco stane - Marek Ztracený

Další písničkou, která v nás vyvolává krásnou vánoční náladu je Snad se něco stane od Marka Ztraceného. Krásný český text evokující zimní počasí, rodinnou pohodu a kouzlo Vánoc. Za nás určitě do Top 10 patří.

6. Ladovská zima - Jaromír Nohavica

A teď něco z trochu jiného soudku. Jaromír Nohavica je zkrátka pan básník a jeho texty nám mnohdy způsobí husí kůži, anebo naopak příval upřímného smíchu. Ladovská zima je prostě mistrovské dílo, které tady nesmí chybět.

7. Let it snow

Tahle písnička je naprostou klasikou. Milujeme verzi od Franka Sinatry, ale i Deana Martina a stejně tak se nám líbí i podání herců z velmi populárního muzikálového seriálu Glee. Kterou verzi máte nejraději vy? :)

8. Silent Night

Silent Night neboli tichá noc je jednou z nejkrásnějších vánočních písní vůbec. Když ji někdo umí zazpívat, poslouchá se to opravdu nádherně. Přezpívala ji spousta interpretů. Nás okouzlila verze od Miley Cyrus. Jak se vám líbí?

9. Christmas is all around me - Billy Mack - Láska nebeská

Jistě si vzpomenete na bláznivého hudebníka Billyho Macka z filmu Láska nebeská a jeho remake písně Love is all around me na vánoční píseň. Pro někoho je to pouze soundtrack k filmu, pro nás součást vánočního žebříčku.

10. Bez tebe je mě jenom půl - Milan Peroutka

Samozřejmě nesmí chybět ani letošní novinka od Milana Peroutky. V krásném, vánočně laděném, klipu si zahrála například i oblíbená youtuberka Shopaholic Nicol. Tento song dokazuje, že bez našich milovaných nejsou Vánoce nikdy dokonalé, protože bez nich je nás jenom půl.

A které písničky máte o vánočních svátcích nejraději vy?

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.