24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Krásná a inspirativní Kelsey Besanson! Seznam se s milovnicí módy a YouTube

10.4.2018

Foto: INST @k.els.e.y.
Pro všechny, kdo milujete módní trendy, blogy a youtubery je jako stvořený tento tip. V hlavní roli v něm uvidíte krásnou a talentovanou americkou youtuberku Kelsey Besanson. Má ale také svůj psaný blog www.kelseysimone.net. Kelsey je velká inspirátorka nejen spoustou svých outfitů, beauty péčí o sebe, ale také krásnými fotkami z cest, na nichž pózuje a které plní její Instagram. Seznam se s další světově vlivnou influencerkou. ;-)

Na Instagramu ji najdeš jako @k.els.e.y. Poznávacím znamením jejích fotopostů jsou barvy v odstínech černé, bílé, hnědé, až zlatavé. Nejen jeho barevné ladění ale stojí za inspiraci. Stejně tak i kompozice fotek a jejich vzájemné ladění.

Foto: INST @k.els.e.y.

Svou největší popularitu si ale získala díky svému kanálu na YouTube Kelsey Simone, kde ji sleduje úžasných 1,5 milionu odběratelů, zatímco na Instagramu to je 755 tisíc fanoušků. Svoji slávu youtuberky si vydobyla hlavně díky beauty a make-up tutoriálům a vlogům s módními tipy.

Tahle krásná youtuberka přitom letos oslaví teprve 19 let! Na YouTube se zaregistrovala v roce 2013, první video zveřejnila ale až o více než rok později. A její kariéra úspěšně vzkvétá. Jedním z jejích nejpopulárnějších videí je MY ROOM TOUR 2016! (Aesthetically Pleasing), které si zhruba za rok a půl získalo více než 4,4 milionů zhlédnutí!

Doporučujeme ale  také její video 73 Questions Vogue Parody & BLOOPERS. Sama miluje videa od Vogue, a proto se rozhodla natočit o sobě zábavnou verzi. :-) A skvěle se trefila do vkusu svých fanoušků! Zveřejnila ho v listopadu 2017 a od té doby nasbíralo 960 tisíc zhlédnutí!

Inspiruj se jejími tipy, stylem a tvorbou. Originální inspirace totiž není nikdy dost. ;-) Zaujala tě Kelsey? A komu ze světových influencerů fandíš ty? Napiš nám do komentářů. ;-)

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.