24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Jsem ráda, že dělám, co mě baví. Proto jsem celé dětství makala, prozradila Veronika Spurná v Kurýru

9.4.2018

Veronika je všestranně talentovaná, o tom není sporu! V 19 letech je úspěšnou youtuberkou, ale také zpěvačkou, herečkou, tanečnicí a moderátorkou. Možná má ale tajemství, čím ještě by chtěla být? Uhodneš? :-) Sleduj nový díl Kurýra a užij si její rozhovor s Ondrou. Dozvíš, proč byla v dětství odstrčená, kolik dřiny ji stála cesta za úspěchem a jak to, že si nedělá hlavu z haterů.

"Hlavně mě baví potkávat lidi a bavit se s nima,“ říká o sobě Veronika v Kurýru. Ještě před pár roky byla členkou populární holčičí skupiny 5 Angels, teď si jde ale už svou vlastní cestou. "Jsem hrozně ráda, že můžu dělat to, co mě baví a už z toho také něco můžu mít. Myslím, že je to neuvěřitelný. Právě proto jsem celé dětství makala,“ říká. Teď je jí 19 a její sen se stal skutečností.


Fandíš Veronice a líbí se ti, jak si jde za svými sny? Jak se jí stalo, že se z tanečnice a zpěvačky se stala také youtuberka? "Ani nevím, jak jsem k tomu přišla, youtubery jsem vlastně vůbec nesledovala, jediný, koho jsem znala, byla Teri Blitzen, protože byla mezi holkama populární. Nevím, jak se to stalo, ale moje první video 21 faktů o mě mělo 25 tisíc, což bylo dobrý pro první video, tak jsem si řekla, že mě to asi baví.“ :-)


Ondra tuhle talentovanou influencerku důkladně vyzpovídal po cestě za jejími fanynkami. Kdo na ni na konci čekal, jaké má další plány a je možné, že přestane natáčet?

Sleduj nový Kurýr na YouTube nebo na Blog TV. A také nám nezapomeň napsat do komentářů k videu, koho dalšího si přeješ v Kurýru vidět a pokud se chceš se svým oblíbencem setkat, napiš také, kam ho za tebou máme přivést! ;-)

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.