24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Tessa Brooks: tanečnice, herečka a youtuberka, která okouzlila social svět. Inspiruj se!

13.08.2018

Foto: @tessabrooks
Všestranná tanečnice, herečka a modelka, která si vydobylo celosvětovou slávu díky svým zábavným vlogům na YouTube a virálním tanečním videím. Jen dohromady na Instagramu a YT ji sleduje kolem 10 milionu lidí. To je fanouškovská základna jako celá Česká republika ;-) a skvělá inspirace ze social světa! 

Web: www.tessabrooks.com
IG: @tessabrooks
YT: Tessa Brooks

Tess je sice teprve devatenáctiletá influencerka, ale v tomhle světě věk nic neznamená. Svůj kanál si založila už před sedmi lety a od té doby inspiruje svými tanečními videi, sexy outfity, stejně jako momentkami ze života. Natáčí také se špičkovými choreografy jako Kyle Hanagami a WillDaBeast. A jak je vidět, patří k nejplodnějším tvůrcům v oblasti životního stylu. Její tvorba je reklamou na splněný životní sen. Neustále se rozvíjí, zkouší nové formáty videí a hlavně dokáže být svým fanouškům neuvěřitelně blízko… Tím jaká je, jak k nim zkrze svoje videa a Instagram promlouvá a komunikuje.

Začínala především jako tanečnice. A právě v tanci objevila pro sebe prostor, kde se může svobodně vyjadřovat, a tak ji tohle její nadšení vedlo dál… Vystupovala na velké taneční události The Pulse on Tour a byla členkou taneční skupiny immaBEAST. Objevuje se třeba také v internetovém seriálu Boss Cheer.

Jak uvidíš na jejích kanálech, má tahle devatenáctiletá Američanka z Kalifornie zálibu také pro kosmetiku, módu a vůbec pro beauty a fashion témata, což jí vyneslo spolupráci s velkými značkami jako Marc Jacobs Beauty, Coca Cola, Smashbox Cosmetics nebo Uber.

Ale víc už ti poví její vlogy, taneční videa a Instagram. Tak si ji nenech ujít a inspiruj se. ;-)

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.