24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Ti největší seriáloví fešáci! Na co se vyplatí dívat?

01.11.2015

Se seriály se v poslední době roztrhnul pytel. Každý má trošku jiný vkus, ale co se týče nás holek, máme celkem jasno v tom, na koho se chceme dívat. Na fešáky! Pojďme si ukázat, kteří krasavci stojí za sledování!

Jistě, že nejsme povrchní. Přiznejme si ale, že pokud má seriál grády a ještě v něm hrají chlapi k nakousnutí, většina něžného pohlaví prostě podlehne. Myslím, že jasným příkladem jsou Upíří deníky. Série číslo milion, zápletky už se začínají někam ztrácet, ale to obsazení? Pojďme si je vyjmenovat.

Začněme naprosto božským Damonem Salvatorem, kterého hraje Ian Somerhalder. Při jeho pohledu by snad každý roztál.IanDalším úžasňákem tohoto seriálu je jeho bratr Stefan Salvatore, kterého ztvárnil Paul Wesley. Pokud se vám Paul líbí, máme špatnou zprávu. Toho už ulovila Phoebe Tonkin. Musíme ale uznat, že se k sobě neskutečně hodí.Paul a PhoebeTady máme hned dvojnásobnou nálož v podobě Stefana a Elijaha, který už figuruje v seriálu The Originals jako jeden z původních upírů. Zpočátku se ale v The Vampire Diaries objevoval také.Stefan a ElijahTím ovšem výpis z této televizní show nekončí. Vlkodlak Tyler v podání Michaela Trevina je totiž taky docela kus.

Michael TrevinoPřesuňme se ale dál. Zůstaneme u fantasy a mrkneme se na zoubek seriálu Teen Wolf neboli Vlčí mládě, který běží na MTV. Tady je také z čeho vybírat.  Začněme tím nejlepším. Tenhle kousek se jmenuje Tyler Hoechlin a v seriálu hraje vlkodlaka Dereka. No dámy, co vy na to?Tyler HoechlinK zahození není ani jeho mladší kamarád a hlavní postava seriálu Tyler Posey. Na to, že hraje vlkodlaka, nevypadá zrovna statečně. :) My mu to ale odpustíme.Tyler PoseyKaždopádně se zdají jako super pozitivní parta.Teen wolfVynechat nemůžeme ani Dylana O'Briana, který si zahrál ve filmu Labirynt. Tyler a DylanPokud jste spíš na krimi, určitě znáte úžasného agenta Bootha ze Sběratelů kostí. David Boreanaz prostě drsňáky umí. Vzpomínáte na Angela z Buffy? David Boreanaz jako agent BoothPokud chcete další várku seriálových krasavců, určitě nám to napište a my vám dáme nášup. :)

Zdroj foto: facebook.com

Komentáře

Charmedka 01.11.2015 9:38

Davida Boreanaze miluji už od mala z dob Buffy a láska stále přetrvává, nádherný chlap. Upíří deníky sleduji, ale rozhodně nejsem ani z jednoho hrdiny nijak nadšená a ostatní zmiňovaní herci se mi též nelíbí. Já bych ale zmínila Deana Winchestera ze Supernatural

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.