24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Olivia Palermo a Johannes Huebl: Tajemství osmiletého vztahu

28.10.2015

Oliva Palermo a Johannes Huebl. Jsou krásní, jsou mladí, jsou trendy. Když se někde mluví o nejlépe oblékaných párech, tihle dva nemohou chybět. Jak se poznali, čím si prošli a jaký je jejich vztah teď?

Že je Olivia módním guru, o tom už nikdo nepochybuje. Dokázala to nesčetněkrát a zavřela pusu všem, kdo o ní pochybovali. Koho jiného by si mohla vzít, než naprosto okouzlujícího modela a fotografa s citem pro módu? 

Potkali se roku 2008 při promítání filmu prostřednictvím společných přátel. Tenkrát měla Olivia přítele a pro Johannese, kterému se přezdívalo (velmi výstižně) Joe Hotness, to byla trochu výzva. Olivia ale jeho kouzlu propadla a už toho roku se začalo spekulovat v médiích o jejich vztahu.

Pak se ještě chvíli potýkali s bulvárními řádky o tom, jak si Olivia hledá bohaté a slavné milence. K těmto aférkám se ani jeden z nich nikdy nevyjádřil. Konec konců, je to jejich věc. 

V roce 2010 řekl Joe o jejich vztahu: "Myslím, že máme velmi konzervativní, trochu staromódně romantický a hlavně soukromý přístup k naší lásce." No není to hezké? Kam se hrabe pan upír ze stmívání, že?Olivia toho samého roku řekla médiím: "Miluji to, že spolu pracujeme v módním průmyslu. Myslím, že jsme spolu vyrostli, stále se učíme nejen o sobě, ale i o našich zájmech."Joe a OliviaTolerance, společné zájmy a spolupráce jsou nejspíš jejich největším tajemstvím. Možná také to, že se svůj vztah snaží neřešit s veřejností. Žijí svůj život tak, jak chtějí. Stejně jako to udělali se svou svatbou.

"Chtěli jsme si užít soukromou svatbu se svou rodinou a dvěma přáteli. Je to den, který by měl být speciální pro nás." Řekli a také to tak udělali. Minulý rok měli krásnou soukromou svatbu v Bedfordu.

Olivia nepřekvapila svým svatebním outfite, kdo by od ní čekal princeznovské šaty? Vypadala úžasně a jako "něco modrého" zvolila krásné botičky. Johannes v bílém obleku také nezklamal a společně tvořili velmi originální a krásný svatební pár.

Pokud by vás zajímalo, jestli Olivia diktuje svému manželovi, co si obléct, tak ne. Sama několikrát řekla, že většinou, když někam jdou, potkají se až ve dveřích. Má jeho styl ráda, stejně jako on ten její. Joe se nechává inspirovat anglickými a italskými gentemany. Baví ho jejich smysl pro eleganci. Olivia se zase svěřila, že ji inspirují ženy a dívky celého světá, které móda zajímá stejně tak, jako jí.

O osobitém stylu můžeme rozhodně mluvit u obou z nich. Snad jejich idylka bude pokračovat i nadále. A pokud bezstarostnému podání jejich vztahu neuvěříme, musím alespoň uznat, že jim to spolu neskutečně sekne!Krásný pár

Zdroj foto: facebook.com

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.