24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

TOP influenceři z Velké Británie, které je dobré znát!

2.3.2018

Pro blogerku je jednou z nejdůležitějších věcí pro její tvorbu inspirace. Jak jsi na tom ty? Sleduješ i zahraniční osobnosti, abys načerpala nápady ze světových trendů? Každá země má tak trochu svá specifika. My se dneska vypravíme do Británie a seznámíme se s šesticí zajímavých tamních tvůrců – z různých oblastí a žánrů. ;-)

Estée Lalonde

Estée se sice narodila a vyrostla v Kanadě, teď je z ní však Londýňanka, která se s oblibou věnuje lifestylovým tématům. Na svém kanále na Youtube zveřejňuje hlavně videa na téma krása, módní tipy, jídlo, cestování a další, ve kterých se dělí o zajímavosti ze svého životního stylu. Je také autorkou knihy Bloom

„Bloom is not a book about living the perfect lifestyle, it´s about giving you the confidence to find the lifestyle that is perfect for you.“ Estée Lalonde

Na Instagramu má úžasných 733 tisíc followerů a na YouTube ji sleduje přes 1,2 milionu odběratelů.

BLOG: www.esteelalonde.com        
FB: Estée Lalonde 
INST: esteelalonde 
YT: Estée Lalonde 

Rosie Londoner

Rosie patří v Anglii k předním influencerkám propagujícím luxusní značky. Spolupracovala například s těmi nejlepšími jako jsou Armani a BMW. Svůj blog plní příspěvky ze života a prožitých dobrodružství a také ona má svoje fanoušky po celém světě. Krásná žena s nádhernými a luxusními fotkami na Instagramu, kde má 327 tisíc sledujících. Určitě stojí za to se s ní seznámit. ;-)

Foto: Instagram rosielondoner 

BLOG: www.thelondoner.me  
INST: rosielondoner 
FB:  The Londoner 

Foto: Instagram rosielondoner 

James Asquith

Travel bloger, jehož sledování si maximálně užiješ! Podnikneš s ním výpravy doslova do všech koutů světa. James je totiž nejmladší člověk, který navštívil všechny země na světě! Díky tomu je držitelem světového rekordu a je zapsán v Guinnessově knize rekordů. To se mu podařilo během pouhých pěti let, takže jeho Instagram plní fotografie z mnoha neuvěřitelných destinací. Je také autorem knihy Breaking Borders, ve které své čtenáře provází svým cestovatelským dobrodružstvím od samotných počátků naivního batůžkáře až po zkušeného cestovatele. Určitě mrkni na jeho Instagramu, kde má přes 239 tisíc sledujících.

„Traveling around the world became a distinctive life choice for me, and it was my liberation. My journey was not just about the desire to see the world, it was the need for escapism, for a very real adrenaline rush of dnger.“ James Asquith

Foto: Instagram jamesasquithtravel 

INST: jamesasquithtravel 

Patricia Bright

Fashion blogerka Patricia, žijící v Londýně, patří v Británii k předním osobnostem influencer marketingu. Svoje jméno spojuje se silnými značkami jako Benefit nebo Daniel Wellington. Na svém blogu se věnuje nejenom módě, ale také kráse, přináší beauty tipy, články o cvičení, stravě, cestování… a na podobná témata točí také svá videa na YouTube. Na Instagramu má skvělých 805 tisíc followerů a na svém kanále na YT má přes 2 miliony fanoušků!

BLOG: www.patriciabright.co.uk
INST: thepatriciabright 
YT: Patricia Bright
FB: Patricia Bright 

Giovanna Fletcher

Na Instagramu je známá jako MrsGiFletcher a její sledovanost tady atakuje neuvěřitelný 1 milion sledujících! To ji jasně řadí mezi vůbec nejoblíbenější tvůrce na Instagramu. Giovanna patří do kategorie family blogerek, žije v Londýně a kromě úspěšné blogerky je také herečkou, spisovatelkou a vlogerkou. Sama říká, že cílem jejího blogu je přinášet lidem věci, které sama miluje, a také inspirovat a vykouzlit zářivý úsměv na tvářích svých čtenářů. :-) Je také autorkou hned několika knih. Jako poslední jí v loni vyšla Happy Mum, Happy Baby: My adventures into motherhood, díky níž se stala nejlépe prodávanou autorkou Sunday Times.

„My life is not perfect. I can see how it might look that way from the outside – I have a wonderful ‘hands-on’ husband, two adorable boys and am somehow managing to keep working – but I’m still winging it like every other mum. I’m still dealing with the same crap of disrupted sleep, sore nipples, and being regularly peed or puked on … I’m still struggling with the unbearable reality of mummy-guilt...“ Giovanna Fletcher


Na Facebooku má přes 355 tisíc sledujících a na Instagramu? Úžasné číslo 932 tisíc sledujících!

INST: mrsgifletcher
BLOG: www.giovannasworld.com 
FB: Giovanna Fletcher 
YT: Giovanna Fletcher 

Fleur de Force

Fleur je jednou z nejúspěšnějších beauty a fashion influencerek ve Velké Británii. Videa začala natáčet v září 2009 a v současnosti oslovuje publikum po celém světě! Dohromady ji sleduje více než 2 miliony fanoušků. Aktuálně je čerstvou maminkou, na svém blogu má vlastní shop, dále spolupracuje například s přední britskou značkou Eylure na umělé řasy a je také hrdou autorkou knih The Glam Guide a The Luxe Life.

"Luxe living is all about becoming your best self - the one you've always wanted to be - and making it look effortless. It's about making every day feel special and knowing that a little bit of extra effort in any aspect of your life goes a long way. This is my lifestyle bible for girls who want to make The Luxe Life a reality, regardless of budget or time constraints." 


BLOG: www.fleurdeforce.com  
INST: fleurdeforce
YT: Fleur DeForce 
FB: Fleur De Force

A koho ze světové scény sleduješ ty? Kdo další z Velké Británie inspiruje tebe? Napiš nám do komentářů. ;-)

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Populární blogy

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.