24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Snažím se být otevřená, ale jsou témata, o kterých nerada píšu. Kdo je blogerka Elizabeth Lore?

27.02.2018

Svému blogu se věnuji pravidelně již 7 let. Každý týden jsou na blogu nové články, ať se děje co se děje. Blog byl pro mě vždycky něčím, co mě posouvá a kde se mohu dostatečně realizovat. Za ty roky jsem se samozřejmě hodně změnila, určitě jsem se posunula a naučila jsem se spoustu nových věcí, které se snažím vměstnat na svůj blog a využít vše hlavně pro své články.

Autor foto: Edita Bízová

Nejde jen o zkušenosti s focením a s psaním. Začala jsem se plně věnovat líčení, stylingu, dostalo se mi osvědčení nadnárodní kvalifikace v této oblasti a samozřejmě jsem vše sdílela na svém blogu. Díky tomu vznikla rubrika beauty, kam přispívám minimálně jednou týdně. I tak se ale můj blog stále řadí mezi lifestylové blogy. Stále se držím toho, že můj blog je svobodné místo. Mohu psát úplně o všem a nemusím se držet žádných mantinelů.
Autor foto: Edita Bízová

Pamatuji si své začátky, kdy blogování vlastně nikdo neznal. U někoho blogování začína touhou psát. U mě to začalo touhou fotit a mít vše prostě zdokumentované. Bavily mě reporty a články z mých dnů. Pak jsem začala zkoušet recenze a postupem času jsem se vypsala do této úrovně. Snažím se psát lidsky, přirozeně, nenadřazeně. Jen tím se můžu svým čtenářům přiblížit a sžít se s nimi.

Autor foto: Edita Bízová

Chci být vnímána taková jaká jsem, což mi umožní jedině můj způsob psaní. Stejně jako o člověku hodně řekne řeč těla, u psaní je to to samé. Proto se držím stále svého stylu a neměním se. Kvůli tomu ani příliš nepročítám jiné blogy. Chci mít čistý stůl, nechci se inspirovat jinde, nechci poznávat nové způsoby psaní. Originalita a jedinečnost je pro mě důležitá. Být svá.

Chci mít čistý stůl, nechci se inspirovat jinde, nechci poznávat nové způsoby psaní. Originalita a jedinečnost je pro mě důležitá. Být svá.

Snažím se zveřejňovat i své soukromí, protože to mé čtenáře vždycky zajímalo nejvíc. K tomu využívám hlavně Instagram. Zveřejňuji zde fotky, které na blogu většinou nejsou. Blog mám vyhraněný vyloženě pro plnohodnotné články. Díky Instagramu jsem ve spojení se svou komunitou vlastně neustále. 

Autor foto: Edita Bízová

Instagram mi slouží také jako avízo připravovaných článků, spoluprací, projektů. Snažím se sledující pravidelně informovat o tom, co se zrovna chystá. Stejně tak tu ráda sdílím novinky, dobré zprávy a případně své úspěchy. Nerada jsem na sociálních sítích negativní. Neidealizuji svět, ale myslím si, že se lidé na můj blog koukají ve chvílích volna, kdy se chtějí podívat na pěkné věci, fotky, přečíst si pár slov a najít třeba nějaká zajímavá doporučení, ať už jde o kosmetiku, jídlo, výlety a další.

Autor foto: Elizabeth Lore

Na první pohled by se mohlo zdát, že blogerky nedělají nic jiného, jen fotí, visí na telefonu a sledují čísla, views a follows. Ale myslím, že většina z nich má i svůj soukromý život, práci, rodinu. Je na každém, co sdílí, co naopak schovává, co píše a jak to ve skutečnosti je. Každý má jiný postoj k blogování. Já se snažím být otevřená, ale jsou témata, o kterých nerada píšu, jsou věci, které nechávám za zamčenými dveřmi a tak to má být v životě každého z nás. 

Autor foto: Elizabeth Lore

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.