24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Úspěšné blogerky a influencerky, které hýbou Portugalskem! Nenech si je ujít

22.5.2018

Jsou slavné, úspěšné a vlivné. Jejich Instagramy vévodí social media scéně v Portugalsku. Každá je přitom jiná. Jsou mezi nimi youtuberky, autorky knih, herečky i milovnice fitness. Společnou mají ale hlavně jednu vlatsnost - schopnost inspirovat! Seznam se s předními influencerkami Portugalska, jako jsou Apipocamaisdoce, Dailycristina nebo Rita Pereira. ;-)

Apipocamaisdoce

Jmenuje se Ana Garcia Martins a známá je svým blogem Apipocamaisdoce.com okořeněným humorem, sarkasmem a spoustou módním tipů. Momentálně je jednou z vůbec nejslavnějších blogerek z Lisabonu. Napsala také několik knih – mezi nimi je jedna dětská kniha o nejzvláštnějším dítěti na světě, nebo také kniha, kde radí, jak si každý může najít svůj styl, který mu nejlépe sedne v každé situaci, ať už se chystá na první rande, nebo na pracovní pohovor. Kromě módy se jako maminka věnuje také mateřským tématům, kultuře, ale i cestování a nákupům po celé Evropě. Její Instagram má věrnou základnu 194 tisíc sledujících fanoušků.

BLOG: Apipocamaisdoce.com 
IG: @apipocamaisdoce 

Foto: @apipocamaisdoce 

Dailycristina

Portugalská kráska Cristina Ferreira je známá televizní moderátorka a velká milovnice módy. Svědčí o tom i její vlastní značka CRISTINA Collection a e-shop Shop.dailycristina.com . A samozřejmě blog Dailycristina.com. kde se věnuje nejžhavějším módním trendům, sleduje nejnovější outfity předních módních celebrit a její publikum fanoušků stále stoupá! Není divu, Cristina patří k velice populárním tvářím Portugalska a její blog plní také témata z televizní obrazovky, ze života celebrit, cestování nebo kulturního dění. Nenech si ujít její Instagram, kde ji sleduje 683 tisíc fanoušků!

BLOG: Dailycristina.com
IG: @dailycristina 

Foto: @dailycristina 

Inês Franco

Originální portugalská milovnice make-upu, která 17 let pracovala jako profi make-up artist. Známá je jak v televizi a reklamě, tak i díky svému YouTube kanálu a blogu. Během své kariéry spolupracovala s řadou známých osobností jako Silvie Alberto či Cristina Ferreira. Také byla zvolena časopisem LUX jako osobnost roku v kategorii Móda a vydala knihu, která je praktickým průvodcem světem make-upu. Její blog běží od roku 2015 a je plný tipů a triků pro make-up a úpravu vlasů. Vystupovala také v několika TV pořadech, kde se podělila o své zkušenosti. Na Instagramu má 106 tisíc sledujících. Inspiruj se!

BLOG: http://inesfranco.com
IG: @ines.franco.makeup
YT: Inês Franco - Maquilhagem e Cabelos 

Isabel Silva

Další výjimečná portugalská blogerka a youtuberka, která inspiruje skrze své profily obrovskou dávkou své energie. Říká o sobě, že je závislá na tom, dostat všechno do pohybu, a to s respektem ke všemu, co ji obklopuje. Svoje fanoušky zahrnuje tématy a videi o svých oblíbených pokrmech, běžeckých závodech, stejně jako každodenních trénincích v posilovně, své práci, rodině i přátelích. To všechno s kvalitní dávkou humoru a radosti. ;-) Ráda žije mimo svoji komfortní zónu a dodává jí to obrovské množství energie. Asi jen díky tomu je schopná tvořit tak nadupaná videa, inspirativní fotky a také dvě vlastní knihy plné zdravých receptů a energie! :-D Posuď sama. Na Instagramu jí fandí 413 sledujících.

BLOG: https://www.iamisabelsilva.com
IG: @iamisabelsilva 
YT: I am Isabel Silva

Rita Pereira

K výjimečně vlivným portugalským ženám na sociálních sítích patří také herečka a televizní moderátorka Rita Pereira, kterou na Instagramu sleduje 900 tisíc fanoušků a je radost se na něj podívat! Založila si také vlastní kanál na YouTube, kde odhaluje to, co ji samotnou inspiruje, sdílí zábavné příběhy, překvapuje i provokuje fanoušky, aby zkoušeli nové věci. :-) Je milovnicí cestování, hudby a tance a influencerkou s velkým "I“. :-D

IG: @hyndia 
YT: HyndiaTV 

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.