24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Už žádné otisky prstů na spotřebičích díky povrchové úpravě BlackSteel

16.11.2017

Každá hospodyňka nám dá jistě za pravdu, že jednou z nejčastějších kuchyňských nočních můr jsou otisky na spotřebičích. Ono tomu nejde moc zabránit. Vlivem každodenního používání na spotřebičích, jež má většina z nás ve své kuchyni, ulpívají otisky prstů, které jsou vidět především na nerezovém povrchu a skle. A určitě se shodneme na tom, že neustálé otírání a leštění je otravné!
 

Jenže co s tím? Nerezové spotřebiče jsou stále oblíbenější, protože jsou nadčasové, působí elegantním až luxusním dojmem a našim kuchyním dodávají šmrnc. Pak ale stačí, když si jdete uvařit kafe nebo otevřete ledničku a pohroma je na světě: všude jsou otisky a spotřebiče vypadají opatlaně. Zkrátka hrůza. Spotřebiče Liebherr teď přichází s novinkou, která razí jasné heslo: už žádné otisky prstů na spotřebičích!

Luxusní povrchová úprava
Možná se teď ptáte, jak je to možné? Chcete znát ono kouzlo, ve kterém se skrývá obrovské tajemství a které slibuje, že se již nebudete muset trápit s neustálým leštěním... vše spočívá v povrchové úpravě BlackSteel neboli černé nerezové oceli.
Luxusní povrchová úprava BlackSteel vychází z technologie SmartSteel, která minimalizuje zanechávání otisků prstů na spotřebičích. Tato technologie z ní vytěžila to nejlepší a dala vzniknout takové povrchové úpravě, se kterou bude váš život rázem o něco pohodlnější.

Nová lednice, která vaší kuchyni dodá šmrnc
Nejvyužívanějším spotřebičem každé kuchyně je bezesporu lednice. Tu během dne použijeme nespočetněkrát, a proto se rozhodně nelze divit tomu, že právě na ní ulpívá nejvíce našich otisků. Ani ty nejsvědomitější hospodyňky nemají čas, chuť ani náladu, aby každý den daný spotřebič leštily až do zbláznění. A víte, co je skvělé? Už ani nemusí!
Liebherr BlackSteel přichází s novými spotřebiči, díky kterým bude váš život komfortnější a jednodušší. Novou povrchovou úpravu BlackSteel najdete na chlandičkách a mrazničkách této značky, takže pokud uvažujete nad pořízením nového modelu, je vaše volba jasná.

Nadčasový design
Největší předností povrchové úpravy BlackSteel je jednoznačně její praktičnost. Jen si představte, že svou ledničku nebo mrazák budete moci používat, jak se vám zlíbí, přičemž nebude hrozit riziko otisků prstů.
Rozhodně ale nesmíme zapomenout zmínit nadčasový design, který BlackSteel povrchová úprava daným spotřebičům dodává. Ty následně působí až luxusním dojmem. Jejich design vám jistě dokáže učarovat na první pohled.
 

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.