24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Už žádný culík, ale slušivý účes. S Luxy Hair to zvládneš hravě

12.11.2015

Také často zkoušíte nové účesy do školy nebo práce? Stále však nenacházíte nic, co by se dalo běžně nosit a bylo to slušivé? Přinášíme vlnu inspirace rychlých účesů pro každou příležitost!

Když měla Mimi před svatbou, chtěla, aby všechno bylo dokonalé. Samozřejmě včetně jejího účesu. Objednala si proto clip-iny, protože své vlasy měla zničené a relativně krátké. Dala za ně v přepočtu pět tisíc korun, ale když přišel vytoužený balíček, zhrozila se. Na první pohled bylo vidět, že jsou vlasy umělé, a navíc byly dost nekvalitní a bylo jich málo. Mimi požádala o pomoc svou sestru Leylu a začaly společně obvolávat firmy a společnosti. Nyní mají svůj vlastní obchod s příčesky a to za srovnatelnou cenu jako konkurence a ze 100 % pravých vlasů.

To je změna!

Mimo to mají i svůj youtube kanál, kam pravidelně přidávají tutoriály na účesy, které jsou zrovna trendy. Možná si říkáte, že to jsou určitě návody jen na účesy z dlouhých vlasů, ale nenechte se zmýlit i pro kratší vlasy se tu ledacos najde. Některé nápady vypadají opravdu zajímavě a jistě stojí za vyzkoušení. No řekněte sami…

Osobně je můj největší problém ten, že když už se do nějakého účesu ráno, než jdu do školy, pustím, tak se mi nepovede a skončím buď u klasického culíku (když už to chci fakt ozvláštnit), anebo si nechám vlasy rozpuštěné. Na tomto kanále je velká spousta videí, kde jsou tutoriály na přesně takový typ účesů do školy či do práce. Jsou rychlé, ledabylé a pro většinu délek vlasů.

A jakým účesům dáváte přednost vy? Nahrajte nám foto do komentářů! My potom vybereme ty nejlepší z vás, které budou inspirací v příštím článku. :-) Už se na vaše tipy moc těšíme.

Zdroj: instagram.com, youtube.com

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.