24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Víme, které blogerky vyhrály výzvu A-DERMA!

22.8.2017

V této výzvě se testovaly skvělé opalovací produkty pro atopickou pleť. Atopici to nemají v létě vůbec jednoduché, jak se osvědčila řada A-DERMA PROTECT?

Blogerky měly možnost otestovat novinku letošního léta, A-DERMA PROTECT AD KrémSPF 50+. Ten je speciálně vytvořen pro pleť citlivou na sluneční paprsky, pro pleť atopickou a se sklony ke sluneční alergii. Laboratoře A-DERMA obohatily složení o inovativní aktivní látku, Olej z výhonků ovsa Rhealba®, který je bohatý na jedinečnou molekulu lipidu – Barriestolide®, který posiluje kožní bariéru, a je tedy pro citlivou pokožku tou nejlepší volbou!

Všechny recenze byly krásně a osobitě napsané, nicméně nejvíce nás zaujaly tyto dvě:

1) BEAUTYLIFE by Aja: " V minulosti jsem měla v oblasti dekoltu tzv. solární alergii, avšak díky hledání informací o složení opalovacích krémů jsem zjistila, že filtry, obsažené v opalovacích krémech bývají častější příčinou alergických reakcí než expozice pokožky slunečnímu záření. V dnešním článku nechci tohle téma rozebírat, jen si dávejte pozor na to, jaké složky opalovací krémy obsahují, zvláště pak, používáte -li je pro děti. Bezpečnou variantou k chemickým filtrům jsou filtry minerální. Minerální filtry paprsky nepohlcují, ale odrážejí a v tom je zásadní rozdíl..." celou recenzi si můžete přečíst na jejím blogu.

2) FromLenka: "Oba produkty majú príjemné, jednoduché balenie s poistkou, vďaka ktorej sa nestane, že váš produkt vám cestou z obchodu alebo na dovolenku vytečie. U iných produktov sa mi to stalo už viackrát. Ďalšie čo ma zaujalo bola príjemná, jemná vôňa produktov. Nič prehnane parfúmované. Opaľovací krém má krémovú konzistenciu, krém po opaľovaní má gélovú konzistenciu. Výborne sa aplikujú a vstrebávajú do pokožky. Sú určené špeciálne pre atopickú pokožku..." celou recenzi najdete na blogu.

Obě blogerky byly s produkty naprosto spokojené. Sluneční alergie nemá šanci tě v létě omezovat!

Obě blogerky si mohou vybrat 2 produkty A-DERMA (1 z oblasti hygieny a druhý z oblasti péče) a navíc podle svého výběru!

Děkujeme všem zúčastněným za užitečné zkušenosti s produkty a gratulujeme vítězkám!

Budeme se těšit na další výzvu! :-) 

Zdroj foto: beautylifebyaja.blogspot.cz a fromlenka.sk

Vítězky budeme kontaktovat!

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Populární blogy

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.