24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Zdravě sebevědomá žena, je ta nejkrásnější žena, říká Týna Třešničková

30.07.2015

Veselá, milá, usměvavá a velká milovnice fialové. To vše je Týna Třešničková alias MegaTinice, která má na Youtube nespočet odběratelů i zhlédnutí. Jak to dělá? Co plánuje do budoucna?

Řekni čtenářům, jak je to dlouho, co natáčíš, jaké byly tvé začátky? Kdy jsi to chtěla nejvíce vzdát?
Natáčím už 2 roky a začala jsem točit hlavně i díky tomu, že jsem už předtím vedla delší dobu svůj blog. Jednoho dne mě napadlo, proč nezkusit místo psaného článku natočit video. Lidem se video líbilo, mě to moc bavilo, a proto videí přibývalo a s ním i lidé, kteří je sledovali. Během toho všeho si nevzpomínám ani na jednu chvíli, kdy bych přemýšlela o tom, že skončím s natáčením. Nikdy jsem neměla důvod přemýšlet o tom, že to vzdám.

Jak bereš to, že tě sleduje tolik lidí a denně ti chodí desítky, možná i stovky zpráv a komentářů?
Jsem za to neskutečně vděčná a pořád se mi nechce věřit, že už mě sleduje přes 70 tisíc lidí! Je to pro mě obrovské číslo, ale i tak se na všechny zprávy a komentáře snažím odpovídat. Je jich sice hodně, zabere mi to dost času, ale já chci, aby všichni věděli, jak moc si vážím každého z nich. Každého, kdo mě podporuje.

Týna TřešničkováJak moc se zabýváš lidmi, kteří tě takzvaně „hejtují“?
Jednoduše, nezabývám se tím vůbec. Pokud to jsou vyloženě „hejty“, ne konstruktivní kritika, není důvod proč se tím zabývat. To je bohužel to riziko vystavování se veřejně. Je potřeba s tím počítat a nebrat si to moc osobně.

Jak často se ti stane, že tě na ulici někdo pozná a jak často tě někdo oslovuje? Jaké z toho máš pocity?
Poslední dobou je to skoro pokaždé, když jdu do města. Vždy mě alespoň jedna slečna osloví a poprosí třeba o fotku. Pocity z toho mám hodně smíšené. Rozhodně z toho mám vždycky radost, že můžu potkat na živo někoho, kdo mě sleduje jen přes obrazovku počítače nebo mobilu. Zároveň je to ale hodně zvláštní, protože si přijdu jako úplně obyčejná holka a ne někdo, s kým by se chtěl někdo fotit nebo ho prosil o podpis.

Týna na dovolenéJak reaguje tvé okolí na to, že jsi známá po celém českém internetu? Setkala ses spíše s kladnými nebo negativními ohlasy? Kdo tě nejvíce podporuje?
Myslím, že okolí na to reaguje vcelku kladně. Nikdy jsem se nesetkala vyloženě s někým, komu by se to nelíbilo. Občas si z toho někdo udělá srandu, ale vždy je to v rámci kamarádství a rozhodně to není myšleno negativně. :) Nejvíce mě podporuje asi rodina a přítel. Pomáhají mi se záběry nebo mají nové nápady na videa, která bych mohla natočit.

Sem tam se můžeme ve tvých videích setkat i s tvým přítelem, se kterým plánuješ po škole bydlet. V jednom videu si uvedla, že mu vadil ze začátku tvůj koníček. Jak přesně to bylo a díky čemu se s tím nakonec dokázal srovnat až tak, že jsi ho přemluvila k tomu, aby s tebou také občas natáčel?
Ano, sám říkal, že se mu na začátku mé natáčení nelíbilo. Bylo to hlavně proto, že vlastně moc nevěděl, o co se jedná a bylo mu to neznámé. Představa, že se na mě na youtube dívá asi hodně kluků, „lajkují“ mi fotky a určitě mi i píší zprávy, se mu moc nelíbila. Když jsem mu videa ukázala a přiblížila mu, že vlastně natáčím spíš dost holčičí videa a zajímá to hlavně holky, hodně jsem ho uklidnila. Teď už je velkou oporou a pro velký úspěch videí s ním, se vždy rád v nějakém ukáže. Třeba teď plánujeme video, kde mi bude dělat makeup. Myslím, že to bude docela sranda! :) 

Ve svém volném čase nejen natáčíš, ale máš i svůj blog. Která aktivita tě baví více - natáčení nebo psaní?
O tom, že mám blog hodně lidí ani neví, přestože u něj to vlastně všechno začalo. Poslední dobou ale hodně zjišťuji, že jsem se spíš nadchla pro natáčení a články na blogu dost pokulhávají. Dokonce jsem i přemýšlela o zrušení blogu, protože vidím, že se mu nevěnuji na 100% a to mě mrzí.

Outfit s delším kimonemKolikrát mě překvapuje, kolik energie do videí vkládáš. Máš nějaké rituály, které ti pomáhají k tomu, abys byla stále tak veselá a pozitivní?
Tak to jsem moc ráda, že je ta pozitivní energie vidět! :) Mně už samotné to, že jdu natáčet, dělá šťastnou. Vždy mě baví, si vlastně „pokecat“ s mými virtuálními přáteli. Nikdy to neberu tak, že jen tak mluvím do kamery. Navíc většinou mluvím o něčem, co je mojí velkou vášní – móda! A v neposlední řadě už výše zmiňované zprávy a komentáře, které mi chodí. Ty mě dokáží nabít a motivovat do videí úplně nejvíce.

Co ti přinesl Youtube do života?
Více, než si kdo dokáže představit. Díky youtube jsem poznala nespočet skvělých lidí, dostala se na bezvadné akce a měla možnost zažít to, co bych nikdy bez youtube nezažila. Tohle se opravdu dost těžko popisuje slovy.

Tvou velkou pomocnicí je tvá mladší ségra. Chce se stát po vzoru své starší sestry také youtuberkou nebo blogerkou?
Ano, to je velká šikulka! :) Někdy jí sice musím přemlouvat, ale mít takového pomocníka je velká výhoda. Natočí úhly, které bych třeba sama nenatočila a podobně. Ráda by byla youtuberkou, ale já bych byla radši, kdyby si užívala dětství, dokud to jde a blog a youtube nechala na později. :)

Týna na nákupech

Jaké máš cíle do budoucna a čeho bys chtěla dosáhnout, co se týče Youtube?
Co se týče youtube, žádné velké cíle si nestanovuji. Já vlastně svého cíle dosáhla už dávno. Sleduje mě velká spousta lidí, baví je to a mě také. Co víc si přát? :) Jednou bych chtěla dosáhnout na milník 100 tisíc odběratelů, protože za to youtube posílá takový hezký stříbrný play button, který je zarámovaný. Někam bych si ho pověsila, abych ho pak všem mohla ukazovat. Ale to je spíš taková malichernost. :)

Tvé motto, kterým se řídíš?
Nedovol, aby tě strach z prohry vyřadil ze hry!

Chtěla bys, po vzoru zahraničních blogerek, vydat například svou knihu nebo začít vydávat vlastní kosmetické produkty, mít svou vlastní značku oblečení?
Mít svou značku oblečení, je můj velký sen! Už od mala, jsem si kreslila na papír různé návrhy šatů a oblečení a chtěla být návrhářkou. Bohužel s mými výtvarnými schopnostmi to není úplně možné, ale pokud by se mi někdy naskytla taková možnost, byl by to pro mě opravdu splněný sen.

Máš nějaký vzkaz pro ty, kteří by se také chtěli stát úspěšnými Youtubery?
Nebojte se a zkuste to. Jen to hlavně dělejte s láskou, a protože vás to baví. Potom to totiž bude nejvíce bavit i ty, kteří vás budou sledovat.

Na letištiJaký je tvůj nejlepší beauty tip?
Naučte se mít ráda taková, jaká jste. Je to asi velké klišé, ale není nic pravdivějšího. Zdravě sebevědomá žena, je ta nejkrásnější žena. Jo a usmívejte se. Úsměv je stokrát lepší, než všechny make-upy. :) 

Kolik času ti zabere Youtube a blog?
Blog už mi teda tolik času nezabírá, ale youtube mi zabere klidně i celý den. Záleží hodně na konkrétním videu, a co všechno vyžaduje. Já si ale vždy ráda najdu čas.

Děkujeme za odpovědi a přejeme spoustu dalších úspěchů.

Komentáře

RadkaK 31.07.2015 16:39

Hezký rozhovor. Také jsem donedávna nevěděla, že má Týnuš i blog.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.