24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Známe vítězky výzvy s Village Candle

04.12.2016

Tentokrát měly blogerky možnost otestovat vonné svíčky ve skle a votivní svíčky od firmy Demdaco. Všechny články byly skvělé ale vyhrát zde mohly pouze 2 blogerky. Odměna v podobně voucheru v hodnotě 2.000,- Kč putovala za Lucií Martiňákovou a v hodnotě 1.000,- Kč za Dominikou Šebelíkovou. Gratulujeme!

Vůně jsou autentické, příjemné, silné tak akorát, takže krásně provoní, ale přitom to není žádný vlezlý bolehlav. Aspoň ty, které jsem vyzkoušela já takové byly. Ve skle mi přišla svíčka Pure Linen, tedy Čisté prádlo. A vůně přesně odpovídala popisu, byla jemná, svěží a voněla jako čerstvě vyprané prádlo pověšené na denním sluníčku. Neuvěřitelně příjemná vůně, která by mohla sedět všem.“ Napsala o svíčkách Village Candle Lucka Martiňáková z blogu Rise and Shine Sleepy heads.Pure Linen - Village CandleVe svém článku nám prozradila i malý trik s votivními svíčkami, aby déle voněly. „Proto mám malý trik a to ten, že votivní svíčky nemilosrdně nastrouhám na struhadle a používám je jako vosk do aromalampy. Takže pokud chcete maximum vůně, určitě vám tento trik doporučuji.“ Celý článek si můžete přečíst zde .

Dominika Šebelíková z blogu Another Dominika podzim přejmenovala vtipně na „palnou sezónu“.

S prvními podzimními dny u mě začíná moje "palná sezóna". Najednou se v mém pokoji všude objeví svíčky a můžete si být jistí, že vždycky nějaká bude hořet. Je to už taková moje tradice, jak si navodit tu pravou podzimně-zimní náladu a jak si tyto dny zpříjemňovat.Village candle Fresh StrawberriesA co Dominika napsala o svíčkách?

Větší ze svíček – Pure Linen – voní, jak už jsem psala, jako čerstvě vyprané prádlo. Vůně je lehká, nevtíravá, svěží a příjemná. Navíc i po sfouknutí svíčky zůstane ještě několik hodin celý pokoj provoněný. Oceňuji, že má dva knoty, díky tomu se zahřeje i vosk na okrajích svíčky. Měla by vydržet hořet 45-55 hodin, což ještě posoudit nemůžu, ale vzhledem k tomu, že už jsem ji měla zapálenou několikrát a vosk téměř neubyl, ani bych se nedivila, kdyby vydržela hořet mnohem dýl. 
Menší ze svíček – votivní svíčka Rain – stejně jako Pure Linen voní krásně. Připomíná mi vůni vzduchu po dešti.“

Celý článek najdete zde.

Ostatním zúčastněným blogerkám děkujeme a my i Demdaco si velmi vážíme jejich práce. Určitě se nezapomeňte podívat také na jejich články, které nejdete zde.

Komentáře

MICHAELA OF GOLDBOOK 07.12.2016 9:24

Moc holkám gratuluji! Hlavně teda Domče, kterou odebírám <3
http://of-goldbook.blogspot.cz

Peggie 04.12.2016 9:50

Domi, gratuluji! ♥

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.