24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Znáte EQUA lahve?

30.09.2014

Pokud ne, možná přemýšlíte nad tím, zda jsme se nedopustili chyby a místo slova AQUA nenapsali náhodou EQUA. Kdepak, název lahví je úplně v pořádku. Nejedná se totiž o obyčejné lahve na vodu, nýbrž o ekologické lahve na vodu.  

EQUA je více než AQUA
A s tím právě souvisí jejich název EQUA, který vznikl spojením EKO (zkratky pro ekologický) a AQUA (latinsky voda). Designové EQUA lahve nejenže se pyšní pěkným vzhledem a vynikajícími užitnými vlastnosti, ale jsou zároveň ekologické.

Designové ekologické EQUA láhve

S láskou k přírodě
Slovinští designéři je totiž navrhovali s láskou k užitému umění a lidem, stejně jako k přírodě. Na rozdíl od plastových lahví, kterými každodenně zahlcujeme naši planetu (jen pro zajímavost, na každého člověka připadá roční spotřeba 168 plastových lahví – a teď si to vynásobte pěti miliardami a vezměte v potaz, že ne všichni recyklují), jsou EQUA lahve přírodou odbouratelné.

EQUA lahve jsou přírodou odbouratelné

Vydrží 10 let
Ovšem to, že je příroda sama odbourá, neznamená, že by nic nevydržely. Naopak. EQUA lahve díky tomu, že jsou vyrobené z vysoce odolného materiálu Eastman Tritan (samozřejmě bez obsahu BPA) výborně odolávají jak teplu, tak chemikáliím. Dají se plnit studenými i teplými nápoji do teploty 100 stupňů Celsia a bez problémů je můžete mýt v myčce na nádobí. A nyní to nejzajímavější – vydrží až 10 let.

Design, který má styl
A vzhled? Jak vidíte, velice zdařilý. Vybrat si přitom můžete celkem z 18 stylových designů, které potěší dospělé i děti. Jsou libo motýlci, rybičky, nápisy nebo abstraktní motivy? Záleží na Vás. Co se objemu týče, zde máte možnost volby mezi 400 ml a 600 ml.

Vybrat si můžete z 18 různých designů

Aktivní lahev pro aktivní lidi
Až doposud byla řeč o lahvích EQUA DROP inspirovaných zvlněným obrysem kapky vody dopadající na hladinu. Další novinkou ve světě lahví jsou lahve EQUA SQUEZEE inspirované stisknutím ruky, které svým tvarem dokonale padnou do ruky a zaujmou tak především sportovce a lidi žijící aktivním životem. I v tomto případě se jedná o vysoce kvalitní ekologický materiál – ručně foukané borosilikátové sklo ve spojení s nerezo-ocelovým uzávěrem.

Vyberte si tu svou
Také už máte dost kupování a vynášení PETek a chtěli byste některou z těchto krásných EQUA lahví? Navštivte stránky e-shopu www.labeloo.cz a vyberte si tu svou. A když už tam budete, nezapomeňte si prohlédnout ostatní zajímavé produkty, jako jsou například skládací lahve nebo elegantní obaly na iPhony, počítače a na další technické nezbytnosti moderního člověka.

Aktivní lahev pro aktivní lidi

Náš tip: V kategorii akce najdete produkty s akční cenou.

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.