24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Snít je fajn...aneb 13 kroků ke štěstí

11.02.2016
AVON BEAUTY BLOG 202 lidí sleduje firemní blog
Blog o kosmetice, kráse a beauty novinkách... Zkrátka o všem, co by ti v tomhle směru nemělo uniknout. ;)

A nejen v noci. I přes den, s otevřenýma očima. Možná v sobě nenajdeš kuráž hned o svých snech s každým mluvit. Nevadí. Nech je klidně hezky pod podkličkou, ale každý den si najdi čas na to je navštívit. Čechrej je a opatruj a dej jim prostor růst. Čas od času jim dovol vykouknout ven a trochu si protáhnout křídla. Aby nezakrněly. Nos je při sobě a nikdy nedovol svému racionálnímu já úplně je vytlačit. Radši ty dva nauč existovat ve společné harmonii, kde žádný z nich nebude mít navrch. Přijdeš na to, že aniž bys musela něco radikálně měnit, aniž bys vyvíjela nějaké zvláštní úsilí, tvůj život zvolna nabírá jiný kurz. Je hezčí a dělá ti radost. A tvoje sny se stávají skutečností.

Nová vůně Dreams EDP od Avonu je podobná. Budeš chtít nosit ji stále u sebe, na sobě, těsně na kůži, abys pocit, který v tobě probouzí, nikdy nezapomněla a nikdy ho nenechala odvanout. Není ani sladká, ani kořeněná, zkrátka harmonie na první přičichnutí plná jemných tónů švestek, růže a bílého dřeva. 

V prodeji je právě teď (od 11. února) za zaváděcí cenu 399,- A objednat si k ní teď můžeš Tělové mléko či Parfémovaný tělový sprej jen za 1 Kč. na www.avon.cz


Přemýšlíš někdy na tím, jak si splnit své sny?
Vyzkoušej našich 13 kroků ke štěstí:)

1. Postav se k věci čelem 
Nikdo za tebe tvoje sny nesplní. Každý má své vlastní sny a cíle, kterých chce v životě dosáhnout. Když o ně nebudeš usilovat sama, nikdo jiný to za tebe neudělá.
 
2. Postav se k věci čelem znovu 
Obvykle nedosáhneme toho, co chceme jen proto, že jsme se vzdali příliš brzy. Někdy se vzdáme ještě před tím, než jsme začali, a jindy se vzdáme těsně před tím, než se nám podaří velký průlom na cestě k cíli, do které jsme vložili obrovské úsilí.
  
3. Věř svým snům
Abys měli správnou motivaci k dosažení svých cílů, musíš svým snům především věřit. V životě potkáš mnoho lidí, kteří tě budou odrazovat a tvrdit, že to, co chceš, není možné. Nedovol nikomu, aby ti bral odvahu.
 
4. Nečekej
Někdy si lidé myslí, že aby mohli s něčím začít, musí počkat do doby, kdy k tomu budou mít odpovídající dovednosti. Ve skutečnosti se ale člověk mnohem víc naučí tím, že něco dělá, než když jen na něco čeká.
 
5. Udělej si plán
Říká se, že “cíl bez plánu je pouhým přáním ”. A když plán nefunguje … změň plán, ale nikoli cíl!
 
6. Postupuj po malých krocích
Začátek je vždy nejtěžší. Tvůj sen může být velký (protože sen by měl být velký!) a proto se může jevit jako příliš náročný. Zamysli se nad tím, co můžete udělat za týden a potom nad tím, co můžete udělat ještě dnes.
 
7. Nikdy nedovol, aby tě zastavil strach
Odvaha znamená nikdy se nevzdat. Existuje spousta obyčejných lidí, kteří dokázali fantastické věci díky tomu, že byli vytrvalí a nikdy se nevzdali.
 
8. Buď realista
Šance, že něco zvládneš napoprvé, je téměř nulová. Každé učení potřebuje čas a chybám se nevyhneš. Z chyb je ale potřeba se poučit.
 
9. Udržuj si pozitivní přístup
Pozitivní naladěni mysli je zásadní. Pozitivní přístup ve spojení s vytrvalostí představuje zaručený recept na štěstí. 
 
10. Neboj se požádat o pomoc
Když nebudeš vědět, jak dál, neboj se obrátit na kamarády, kteří ti mohou pomoct a poradit. Tvoji blízcí by měli být tvojí oporou!

11. Nezapomínej, že jsi silnější, než si myslíš
Jedna malá překážka tě na cestě za tvým cílem nemůže zastavit. A nesmí tě zastavit ani deset, sto ani tisíc překážek.
 
12. Hýbej se
Delší běh ti vyčistí hlavu jako máloco jiného. Hýbej se. Zkuste nějaký nový druh pohybu. Nezapomínej zkrátka na fyzickou aktivitu.
 
13. Nepropadej panice!
I když se ti do srdce i do duše vkrádají pochybnosti, dokud jsi naživu, možné je všechno. Vždycky je tu šance, že pokud to budeš zkoušet dál, nakonec uspěješ.

Všichni pořád opakují: „Jdi za svým snem!“. A přesně to bys měla udělat! Je dobré mít nějaké sny. Sen je zdrojem tvojí energie. Je to důvod, proč každý den ráno vstát z postele. A co je ještě důležitější, tvůj sen tě neustále inspiruje k tomu, abys mířila někam výš. Abys myslela ve velkém. Jsi připravena začít hned teď?
 

Komentáře

Avon 17.02.2016 11:34

Díky za všechny vaše sny a přání. Doufáme, že se vám alespoň částečně vyplní!
Vůně jsou objednány, až dorazí a budeme je posílat, dáme vědet.
Krásný den a o trochu méně sněhu (alespoň ve městech,
za AVON Míša

Zaru Mucikexová 01.03.2016 14:49

Chtěla bych se zeptat, kdy vám dorazí ty vůně. Děkuji

Avon 07.03.2016 11:01

Vůně dorazily, do konce týdne by měly být u vás

JiJa 08.03.2016 15:38

Dobrý den, měla bych velkou prosbu! Nedaly by se smazat naše komentáře s adresou? Nedávno jsem si to googlu pro kontrolu zadala své jméno a jako první vyskočil komentář tady u Vás i s adresou. Děkuji moc, pokud to bude možné!

Avon 09.03.2016 8:02

Jasne, Jiřino, poprosime administratora.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se