24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Estee Lauder Lush Primer Plus

10.12.2012
Cosmetic-Walnut
Ahoj, jsem začínající blogerka s vášní pro kosmetiku. Je mi 15 let, tudíž nemám zatím velké zkušenosti, a proto také píši blog. Život je o poznávání nových věcí, ať to jsou nové limitované kolekce či zajeté výrobky. Vše co objevím,miluji a nesnáším zapíši na blog. Mým dalším zájmem je móda a moc ráda sleduji co se v ní děje, ale to je jen vedlejší. Nestojím o to být fashion blogerkou :). Miluju čtení knih! :D Když nic dlouho nečtu, mám vždy takovou tu touhu, nebo nutkání si něco přečíst. Když jsem na tom dost špatně tak si při snídani čtu i obal od musli, nebo od minerálních vod. Rozhodně to není celý popis mé osobnosti, jen základní rysy. Nemyslím, že každý stojí o důkladném prozkoumání mé duše, to si můžu zajít k psychologovi, a nebo k nejlepší kamarádce. ;)

Primer pod černou řasenku od Estee Lauder. Jiný primer jsem zatím nezkoušela a tady jsem byla opravdu...

Tohle mi dala babička, že to někde dostala. Byla jsem opravdu nadšená, opravdu normálně nedostávám Estee Lauder. Je to jen vzorkové balení, ale vydží opravdu dlouho. Nepoužívám to na normální nošení, ale na příležitostné, protože jsem si to jednou zkusila dát pod řasenku a kamarádka se mě ihned optala jestli mám umělé řasy. Prostě to vypadalo až moc výrazně.
Koho by to zajímalo, mám i černou dvojnici k této maskaře. Ale nevím jestli ji budu recenzovat. Nenadchla mě a podle mě nestojí za nic. Možná jí někdy udělám recenzi, ale až budu mít náladu někoho pomlouvat. Doufám že si ji nekoupíte. Pokud ano, prohloupíte. Lepší řasenka se určitě dá sehnat i v drogerii...

Krásně prodlouží řasy a udělá jim na koncích bílé špičky. Po překrytí řasenkou by nemělo být nic vidět, ale občas se mi staně že mi ty bílé konečky vidět zůstanou. Asi je to řasenkou. Sama bych si ji asi nekoupila, přijde mi to zbytečné, pokud potřebuji efekt umělých řas, dám si umělé řasy. Podle mě by s použítím Primer řasenky měla černá řasenka vydžet míň. Tak jsem to zkusila s hroznou drogerkovou řasenkou. A nevydržela, po několika hodinách se mi drolila pod očka. Ale to mi nevadí, když požiji kvalitnější řasenku, tak mi vydrží a mám mega dlouhé řasy.

Hodnocení 3/5
Bod dolů za to, že bych si ji znovu nekoupila.
Další bod dolů za to,že nechá levnější řasenky opadat pod oči.
+dlouhé řasy
+efekt umělých řas
+cestovní minibalení
-levné řasenky opadávají i s ní

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Cosmetic-Walnut

Ahoj, jsem začínající blogerka s vášní pro kosmetiku. Je mi 15 let, tudíž nemám zatím velké zkušenosti, a proto také píši blog. Život je o poznávání nových věcí, ať to jsou nové limitované kolekce či zajeté výrobky. Vše co objevím,miluji a nesnáším zapíši na blog. Mým dalším zájmem je móda a moc ráda sleduji co se v ní děje, ale to je jen vedlejší. Nestojím o to být fashion blogerkou . Miluju čtení knih! Když nic dlouho nečtu, mám vždy takovou tu touhu, nebo nutkání si něco přečíst. Když jsem na tom dost špatně tak si při snídani čtu i obal od musli, nebo od minerálních vod. Rozhodně to není celý popis mé osobnosti, jen základní rysy. Nemyslím, že každý stojí o důkladném prozkoumání mé duše, to si můžu zajít k psychologovi, a nebo k nejlepší kamarádce.


Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.