24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Dominica

Autor prozatím nenapsal žádný článek.

Můžeě si zatím prohlédnout články ostatních autorů, inspirovat se v módě či začít psát také články. Máš již svůj oblíbený blog, který sleduješ?

Dominica

Jmenuji se Dominika je mi 16 let, pocházím z menšího města, které je a bude vždy mým domovem a kam se vždy ráda vrátím. Zatím tu žiji se svou rodinou, brzy se však hodlám vydat poznávat svět. Jsem blázen, samozřejmě v dobrém slova smyslu, proto dělám často šílené věci.
Líbí se mi pocit volnosti, který ve mně vyvolává například pohled do krajiny z nějaké vyhlídky nebo jenom kopce. Často se procházím po loukách a užívám si ticho od města, kde se mohu v klidu zamýšlet nad různými otázkami mého života, ale i života ostatních lidí.
Miluji jídlo, své přátele, rodinu a v neposlední řadě cestování. Mým snem je navštívit co největší množství zemí a metropolí světa. Už pár let sním o San Franciscu a o jeho proslulých ulicích. Až se tam jednou dostanu projdu/projedu jím skrz na skrz...
Dalo by se o mně říct, že jsem snílek, který často skrývá své pocity, ale po čase mě stejně všechny doženou. Mám slabost pro auta, proto se letos chystám s kamarádkou do Ženevy na autosalon.
V samém závěru chci jen napsat hesla/citáty, která mě ženou životem kupředu: "Naděje umírá poslední", "Každý den a každou hodinu proměň svou bolest ve svou sílu".

Zvol si téma, které tě zajímá

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.