24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Dominica

Autor prozatím nenapsal žádný článek.

Můžeě si zatím prohlédnout články ostatních autorů, inspirovat se v módě či začít psát také články. Máš již svůj oblíbený blog, který sleduješ?

Dominica

Jmenuji se Dominika je mi 16 let, pocházím z menšího města, které je a bude vždy mým domovem a kam se vždy ráda vrátím. Zatím tu žiji se svou rodinou, brzy se však hodlám vydat poznávat svět. Jsem blázen, samozřejmě v dobrém slova smyslu, proto dělám často šílené věci.
Líbí se mi pocit volnosti, který ve mně vyvolává například pohled do krajiny z nějaké vyhlídky nebo jenom kopce. Často se procházím po loukách a užívám si ticho od města, kde se mohu v klidu zamýšlet nad různými otázkami mého života, ale i života ostatních lidí.
Miluji jídlo, své přátele, rodinu a v neposlední řadě cestování. Mým snem je navštívit co největší množství zemí a metropolí světa. Už pár let sním o San Franciscu a o jeho proslulých ulicích. Až se tam jednou dostanu projdu/projedu jím skrz na skrz...
Dalo by se o mně říct, že jsem snílek, který často skrývá své pocity, ale po čase mě stejně všechny doženou. Mám slabost pro auta, proto se letos chystám s kamarádkou do Ženevy na autosalon.
V samém závěru chci jen napsat hesla/citáty, která mě ženou životem kupředu: "Naděje umírá poslední", "Každý den a každou hodinu proměň svou bolest ve svou sílu".

Zvol si téma, které tě zajímá

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.