24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Duong Nguyen Jirásková

Autor prozatím nenapsal žádný článek.

Můžeě si zatím prohlédnout články ostatních autorů, inspirovat se v módě či začít psát také články. Máš již svůj oblíbený blog, který sleduješ?

Duong Nguyen Jirásková

DOI MOI, vietnamsky pusa, ale taky změna a nový život
Jmenuji se Duong, ve vietnamštině Slunečnice.
Narodila jsem se v Hanoji, do Čech jsem se přestěhovala v osmi letech a sladká studentská léta jsem prožila v Praze, Štrasburku, Bruselu, Grenoblu a Lyonu.
Jsem banánové dítě, svrchu žlutá (asijské kořeny), uvnitř spíše bílá (evropské vlivy). A jsem tomu ráda.
Asie a Evropa mi daly všechny dostupné ingredience k tomu, abych si mohla namíchat svůj vlastní multikulturní koktejl. Na těchto stránkách vám svými postřehy poodhalím, z čeho se ten koktejl skládá.
Po letech boje se sebou samou jsem došla k názoru, že můj život „na mostě“ mezi různými kulturami je zajímavý a hodnotný právě díky tomu, jaký je. Nechci si vybírat mezi pravým a levým břehem. Střet kultur je moje volba.
Baví mě pokládat sama sobě otázky, kterým se mnozí vyhýbají. Proto jsem o tom začala před osmi lety blogovat na Aktuálně.cz(http://blog.aktualne.cz/blogy/nguyen-thi-thuy-duong.php).
Na mém webu www.doimoi.cz najdete postřehy Vietnamky a Češky se špetkou Francie, která studovala politologii a evropská studia a pracovala jako account manager, aby nakonec mohla psát.

Zvol si téma, které tě zajímá

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.